Manifestacja „Ełk wolny od dżihadu” Relacja z profilu Marsz Niepodległości
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Manifestacja „Ełk wolny od dżihadu”

Ełk wolny od dżihadu

Ełk wolny od dżihadu! Manifestacja „Ełk wolny od dżihadu” Relacja z profilu Marsz Niepodległości o manifestacji w Ełku, dotycząca ostatnich wydarzeń:

W tydzień po zabójstwie 21-letniego Daniela Rudnickiego, Obóz Narodowo-Radykalny oraz Młodzież Wszechpolska zorganizowały na pl. Jana Pawła II w Ełku, manifestację ,,Ełk wolny od Dżihadu”. Na miejsce oprócz członków Brygady Warmińsko-Mazurskiej przybyli koledzy z Podlasia.

Zgromadzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Manifestacja przyciągnęła około 100 osób – mieszkańców Ełku oraz przyjezdnych. Pierwszy przemówienie wygłosił koordynator Brygady Warmińsko-Mazurskiej ONR kolega Łukasz Banaś, który wskazał wiele przykładów walki islamskich ekstremistów z chrześcijanami w Europie, jak i w innych miejscach świata.

Następnie głos zabrał pan Hubert Piotrowski. Wartym podkreślenie są słowa o ,,nadstawianiu drugiego policzka”, jak powiedział były kandydat na prezydenta miasta Ełk – ,,Drugi policzek nadstawiono już na zachodzie, a efekty tego wszyscy znają”. Ostatnim mówcą był członek Młodzieży Wszechpolskiej, Mateusz Pisarek, który apelował, by energię skupić na budowie Wielkiej Polski, a nie na ,,rzucaniu butelkami w popularne Kebaby”.

Następnie duża część zgromadzonych udała się w miejsce, w którym zginął Daniel Rudnicki, gdzie zostały złożone kwiaty oraz zapalone symboliczne znicze.

Ostatnią częścią było spotkanie rekrutacyjne, na którym udało zawiązać się nowy oddział w Ełku.

end

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij