Kibice odwiedzili Kijowskiego!

Kibice odwiedzili Kijowskiego Mateusza, towarzysza partii Komitet Obrony Dupy. Bardzo to uzasadnione bo towarzysz Kijowski Mateusz był swego czasu pracownikiem PZPN.

Do odwiedzin doszło dziś w Namysłowskim Ośrodku Kultury, gdzie Mateusz towarzysz Kijowski spotkał się z hołotą z Komitetu Obrony Dupy.

Kijowski towarzysz Mateusz opowiadał swoim fanom jak nie płacić alimentów oraz jak zarabiać na kasie, którą dają mu do puszek frajerzy, esbeki i inna ich mać.

Opowiadał, opowiadał, aż tu nagle!

Przyjechali kibice!

Jak donosi szmata wyborcza:

>>Gdy przyszło do zadawania pytań przez publiczność, na początku posypały się zarzuty wobec Kijowskiego, m.in. wobec jego rodziny. W sali pojawił się też zamaskowany młody człowiek. Okazało się, że w holu zgromadziła się blisko około dziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy zaczęli demolować ozdoby świąteczne ustawione na stolikach w holu NOK.

Awanturujących się kibiców próbowali uspokajać ludzie KOD. Doszło do przepychanki, zostali też obrzuceni wyzwiskami. Na miejsce wezwano policję, której potrzebne było dodatkowe wsparcie. Czworo funkcjonariuszy było na miejscu do końca spotkania z Kijowskim.

Okazało się, że kibole przyjechali z Nowej Rudy spod Kłodzka. Niewykluczone, że zahaczyli o Namysłów w drodze powrotnej z Jasnej Góry, gdzie odbyły się uroczystości z okazji IX Patriotycznej Pielgrzymi Kibiców. Byli na miejscu i krzyczeli potem przed budynkiem do czasu przyjazdu policji.<<

No i tyle z tego cytatu!

Jutro więcej o odwiedzinach kibiców u byłego pracownika PZPN.

Pozdrowienia dla Kibiców z Nowej Rudy!

Udostępnij!

2 comments

    1. dzięki. z tym, że po moich ustaleniach wyszło, że raczej na 90% to nie byli kibice z Nowej Rudy a na pewno nie ta grupa, która wracała z pielgrzymki bo ich po porstu nie było na pielgrzymce. Jednak – kto konkretnie – nie wiem. dowiem sie i dam wtedy osobny materiał
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz