Policjant ze Zgierza bandziorem! Dwaj faceci wpadli na posesję...
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Policjant ze Zgierza bandziorem!

Policja będzie bezradna!

Policjant ze Zgierza bandziorem, wraz z wspólasem i kobitą – napadli, pobili i okradli!

dziennikludzki.pl

„Prokuratura Rejonowa w Zgierzu wystąpiła do miejscowego sądu z wnioskami o tymczasowe aresztowanie dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o napad w okolicach Strykowa. Jeden z mężczyzn jest policjantem ze Zgierza.

Do napadu doszło w czwartek (5 stycznia) około godz.13. Dwaj zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z domów w okolicy Strykowa. W budynku był w tym czasie lokator. Rabusie zaczęli go bić pięściami i kopać po różnych częściach ciała. Uderzyli go także łomem w plecy, a później skrępowali jego ręce taśmą. Po obezwładnieniu ofiary, napastnicy przeszukali dom, kradnąc 400 zł i telefon komórkowy.

Zatrzymany został funkcjonariusz policji, jego 27 – letnia partnerka oraz 29 – letni kolega. W Prokuraturze Rejonowej w Zgierzu usłyszeli zarzuty rozboju. Wszystkim grożą kary pozbawienia wolności w wymiarze do lat 12 – informuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

W sobotę (7 stycznia) cała trójka została aresztowana. – Policjant został zawieszony w czynnościach przez KPP w Zgierzu. Wszczęte też zostało postępowanie dyscyplinarne – mówi kom. Adam Kolasa. Jeśli zarzuty się potwierdzą, policjant zostanie wydalony ze służby.”

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij