Grzybobranie miejskie z krzesełkami!

Grzybobranie miejskie z krzesełkami! Na początku widać [chyba] dziewczynę i widać, jak facet jej nie atakuje. O ile dobrze to interpretujemy – szacunek dla tego Gościa!

Popatrzcie uważnie, okiem analityka na ten film. Co widzicie? Dość powolne ruchy grzybiarzy. Mało pasji, jakby wszyscy dopiero co wstali na kacu. Wszyscy są bardzo grubo, ciepło ubrani i może stąd takie niezborne ruchy? Bo przecież te krzesełka są lekuchne.

Członkowie grup ultras „Ligallo Fondo Norte” i „Avispero” starły się w pobliżu Coliseum Alfonso Pérez, przed meczem pomiędzy Getafe i Real Saragossa. Najdziwniejsze jest to, że są kibicami tej samej drużyny! Jednak różnią się poglądami politycznymi!

UWAGA!

Uwaga metodyczna dla wszystkich grzybiarzy – miejskich – szczególnie! Ruch stosowany podczas rzutu krzesełkiem znad głowy wymaga wcześniejszej rozgrzewki! Stawy barkowe są bardzo wrażliwe na kontuzję!

Najpierw, zanim złapiemy za krzesełko – trzeba wykonać kilkanaście chociaż ruchów na rozgrzewkę. Pamiętajcie o tym, szczególnie jesienią i zimą!

źródło: Hooligans TV 2

Udostępnij!

Dodaj komentarz