Paulina Młynarska komentuje Kibicowską Pielgrzymkę!

Nasza 9. Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę była gorąca mimo mrozów. Była – jak słusznie zauważa naczelny FanŚląsk zaskakująco punktualna i bardzo optymistyczna.

Jednak nie wszystkim się podobała.

Paulina Młynarska komentuje na łamach jakiegoś portalu Kibicowską Pielgrzymkę i odnosi się nie tylko do uczestników, ale do księży, którzy nas prowadzili.

Nie wiem – kto to jest Paulina Młynarska – ale chyba trzeba jej uświadomić, że czas do domu…

Cytuję chamski wpis Pauliny Młynarskiej. Kawałek plus obrazek.

Paulina Młynarska komentuje

>>Kiedy rządzący kompromitują się na swój sposób, a Tomaszki opozycji na swój, na Jasnej Górze część kleru umizga się do hordy agresywnych rasistów, którzy właściwie niczym nie zajmują się oprócz deptania ewangelii. To perwersja. Rozpasanie głupoty i zła, którego pojęcie przekracza moje możliwości. […] Będziesz pan rządził panie Morawiecki kibolami choć i wśród nich nie brakuje łebskich chłopaków.<<

Tyle z Pauliny Młynarskiej.

Pani Paulino! Towarzyszko Młynarska!

Część kleru”, który Pani uprzejmie wymieniła to między innymi ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski – jeden z najodważniejszych ludzi w Polsce. Proszę zatem uprzejmie o publikację przeprosin, publiczną publikację. Wymienia też Pani księdza Jarosława Wąsowicza, który choć jeszcze bardzo młody, bardzo wiele dla Polski i patriotyzmu dokonał. Jego też powinna Pani przeprosić.

Moim zdaniem trzeba też przeprosić nas wszystkich – uczestników 9. Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę za nazwanie nas „hordą agresywnych rasistów”. Może to Pani zrobić zbiorowo. Może też Pani przeprosić każdego z nas, z osobna.

A poniżej homilia Naszego Księdza Jarosława Wąsowicza wygłoszona na Jasnej Górze 7 stycznia tego roku. Posłuchajcie całości. Bardzo ważne słowa!

end

Udostępnij!

Dodaj komentarz