Paulina Młynarska komentuje Kibicowską Pielgrzymkę! Nazywa rasistami!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Paulina Młynarska komentuje Kibicowską Pielgrzymkę!

Paulina Młynarska komentuje Kibicowską Pielgrzymkę!

Nasza 9. Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę była gorąca mimo mrozów. Była – jak słusznie zauważa naczelny FanŚląsk zaskakująco punktualna i bardzo optymistyczna.

Jednak nie wszystkim się podobała.

Paulina Młynarska komentuje na łamach jakiegoś portalu Kibicowską Pielgrzymkę i odnosi się nie tylko do uczestników, ale do księży, którzy nas prowadzili.

Nie wiem – kto to jest Paulina Młynarska – ale chyba trzeba jej uświadomić, że czas do domu…

Cytuję chamski wpis Pauliny Młynarskiej. Kawałek plus obrazek.

Paulina Młynarska komentuje

>>Kiedy rządzący kompromitują się na swój sposób, a Tomaszki opozycji na swój, na Jasnej Górze część kleru umizga się do hordy agresywnych rasistów, którzy właściwie niczym nie zajmują się oprócz deptania ewangelii. To perwersja. Rozpasanie głupoty i zła, którego pojęcie przekracza moje możliwości. […] Będziesz pan rządził panie Morawiecki kibolami choć i wśród nich nie brakuje łebskich chłopaków.<<

Tyle z Pauliny Młynarskiej.

Pani Paulino! Towarzyszko Młynarska!

Część kleru”, który Pani uprzejmie wymieniła to między innymi ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski – jeden z najodważniejszych ludzi w Polsce. Proszę zatem uprzejmie o publikację przeprosin, publiczną publikację. Wymienia też Pani księdza Jarosława Wąsowicza, który choć jeszcze bardzo młody, bardzo wiele dla Polski i patriotyzmu dokonał. Jego też powinna Pani przeprosić.

Moim zdaniem trzeba też przeprosić nas wszystkich – uczestników 9. Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę za nazwanie nas „hordą agresywnych rasistów”. Może to Pani zrobić zbiorowo. Może też Pani przeprosić każdego z nas, z osobna.

A poniżej homilia Naszego Księdza Jarosława Wąsowicza wygłoszona na Jasnej Górze 7 stycznia tego roku. Posłuchajcie całości. Bardzo ważne słowa!

end