Demolują kebab w Ełku! fYlm!

Demolują kebab w Ełku! fYlm!

Ełk – policja wzywa posiłki!

Obcokrajowcy” zamordowali nożami Polaka! Dla dobra śledztwa policja nie podaje ich narodowości. Na stronie FanŚląsk czytamy, że:

Nieoficjalnie krąży informacja o tym, że cała czwórka zatrzymanych „do sprawy” to obywatele Maroka, Tunezji i Algierii.

fota od Młodzież Wszechpolska Ełk

Mieszkańcy zbierają się pod lokalem a policja wzywa na pomoc oddziały z Olsztyna.

dzienniknarodowy.pl:

„Jak informuje miejscowa Młodzież Wszechpolska, w Ełku na ulicy Armii Krajowej trwa właśnie manifestacja w związku z zamordowaniem 21-letniego mieszkańca miasta. Czterech mężczyzn zostało w nocy aresztowanych po tym, jak 21-latek zginął od ciosów nożem przed barem „Prince Kebab„. Sprawcom zarzuca się morderstwo i grozi im dożywocie.

21-latek wrzucił w noc sylwestrową petardę do wnętrza lokalu. To zdenerwowało przebywających w środku mężczyzn, którzy wybiegli i wdali się z nim w bójkę. Według informacji policji, sprawcy to częściowo Polacy a częściowo „cudzoziemcy„. W mediach społecznościowych krąży informacja że są to jednak obywatele Maroka, Tunezji i Algierii.”

Udostępnij!

4 comments

  1. MIESZKAŃCY EŁKU, PRZESTAŃCIE WSZYSCY JEDNOCZEŚNIE ODWIEDZAĆ ICH LOKALE, GDY DOSTANĄ PO KIESZENI SAMI W SWOIM ŚRODOWISKU ZNAJDĄ SPRAWCÓW , A JAK NIE TO NIECH BANKRUTUJĄ, TO PROSTE I NIE ŁAMIE PRAWA NIECH SAMI JEDZA TO CO OFERUJĄ U NIKAJCIE ICH LOKALI WSZYSTKICH

    1. Polak piszemy wielką literą! To raz! A dwa – o co Tobie chodzi? Czy uważasz, że smak kebaba jest wart polskiej krwi?

Dodaj komentarz