Morderstwo w Ełku!

Morderstwo w Ełku!

Policja:

„Prowadzimy czynności w tej sprawie. Zatrzymaliśmy cztery osoby. To mężczyźni w różnym wieku. Wśród nich są Polacy i obcokrajowcy. W chwili zdarzenia wszyscy byli trzeźwi. Wyjaśniamy ich udział”

– mówi sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Strona EłkDlaWas.info podając informację zastosowała bardziej wymowny tytuł:

Dżihad w Ełku, nie żyje 21 latek!

Tekst cytujemy w całości, co zdarza się nieczęsto. Ale ten akurat cytujemy!

Według informacji jakie posiadamy 21 latek wrzucił petardę do jednego z lokali przy ulicy Armii Krajowej za co został zamordowany kilkadziesiąt metrów dalej.

Miało to miejsce ok 23:00 w Sylwestra!

Pomijając domniemane zachowanie młodego mężczyzny ze łzami w oczach pytamy się, czy tak się w Polsce i Europie teraz załatwia nieporozumienia? Czy szlachtowanie nożami i maczetami będzie teraz standardem?

Proszę wybaczyć, ale kiedyś trudne sprawy załatwiało się po prostu pięściami! Nie nożami !Wszystko wskazuje nam, że pomimo stosunkowo niewielkiej diaspory przybyszów z Bliskiego Wschodu mamy w naszym mieście poważny problem. Śmierć młodego mężczyzny jest nieodżałowaną stratą.

Późno w nocy w asyście policji młodzież gromadząca się w okolicach kebabu Prince krzyczała hasła przeciw imigranckie oraz zapowiadała pikietę w dniu 1 stycznia o godzinie 14.

Komentarz ze strony FanŚląsk:

„To o czym jest napisane dotychczas, to pewnik. Natomiast nieoficjalnie krąży informacja o tym, że cała czwórka zatrzymanych „do sprawy” to obywatele Maroka, Tunezji i Algierii.

Jeśli informacja o narodowości zatrzymanych (i ich udziale w zabójstwie) się potwierdzi, kto z lewackiego bydła nawołującego do sprowadzania innego bydła weźmie na siebie odpowiedzialność (w tym odpowiedzialność finansową) wobec rodziny zamordowanego?

Udostępnij!

Dodaj komentarz