Zabity w Ełku Daniel Rudnicki nie był bandziorem!

Zabity w Ełku Daniel Rudnicki nie był bandziorem! Był zwyczajnym, dobrym człowiekiem. Na stronie wirtualnyelk.pl znalazłem artykuł opisujący jego sylwetkę.

Kim był zamordowany Daniel Rudnicki?

21 letni Daniel Rudnicki poniósł śmierć w wyniku ataku nożem w noc sylwestrową w Ełku na ulicy Armii Krajowej. W naszym mieście zawrzało. Również w internecie. Można spotkać wiele komentarzy, w których internauci domniemają, jakoby zamordowany ełczanin swoim postępowaniem lub zachowaniem sprowokował obcokrajowców, że niby wrzucił petardę do lokalu z kebabem.

Tymczasem Daniel był bardzo ułożonym i dobrym człowiekiem co możemy wywnioskować z jego zdjęć na jego profilu facebookowego oraz z komentarzy jego znajomych, którzy są w szoku.

Komentarze:

„Tak znałam go był wspaniałym kumplem🙁 Był bardzo czuły można było na nim zawsze polegać. Dużo osobom pomógł”

„Tak o Boże tylko nie on🙁

„Znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiedniej porze”

„Byłeś wspaniałym chłopakiem, zawsze uśmiechniętym, nie szukałeś problemów, zawsze można było na Ciebie liczyć a odszedłeś tak młodo przez takich śmieci”

Ełk zadyma zebrane filmy!

https://www.youtube.com/watch?v=5Ujd8UHiynw

Ełk zadyma zebrane filmy!

https://www.youtube.com/watch?v=TaNRIYTEeKw

Ełk zadyma zebrane filmy!

 

Udostępnij!

4 comments

  1. „Tymczasem Daniel był bardzo ułożonym i dobrym człowiekiem co możemy wywnioskować z jego zdjęć na jego profilu facebookowego oraz z komentarzy jego znajomych, którzy są w szoku.” Do autora tego głupiego tekstu, radziłbym zaprzestać pisania takich bzdur. Gdyby Panu umarł kolega to chyba nie pisałby Pan o nim „Zwyrodnialec, przestępca, kryminalista” bo według większości Polaków „nie mówi się źle o zmarłych”. Z tego wynika, że informacje, które wyczytał Pan na facebooku mogą być (nie muszą) niezgodne z prawdą. Wnioskowanie jakim był człowiekiem na takich podstawach, pragnę pogratulować rozumowania. Nie bronię tutaj nikogo po prostu pragnę zwrócić uwagę jak prymitywnie Pan do tego podszedł.

    1. Dziękuję za uwagi, ale nadal pozostaję przy swoim. Do wszystkiego podchodzę prymitywnie! Zawsze wiem – co jest dobre, a co złe! Nie mam żadnych wątpliwości. Polak jest dobry! Obcy jest zły! Polska dla Polaków. Kebab do zlewu! Pozdrawiam serdecznie:-)

  2. KOGO TO OBCHODZI CZY BYL ZLY CZY DOBRY??? ZGINAL… NIE WAZNE JAKI MIAL CHARAKTER ZA ZYCIA, NIKT MU NIE MIAL PRAWA GO ODBIERAC CZY BYL ZLY CZY TEZ NIE TAKZE WASZE DYSKUSJE I WNIOSKI UWAZAM ZA CHLAM, KTOREGO NIE POWINNISCIE NAWET WYPUSZCZAC NA SWIATLO DZIENNE. LUDZIE SIE Z WAS SMIEJA !!!!!!!!!

    1. absolutna zgoda Mariusz! jednak co do dyskusji – niech bedzie – coś jednak niech sie wypowiadają. nie każdy sie musi zgadzać
      Pozdr

Dodaj komentarz