Michał Materla zostanie w areszcie! Niestety! Dziś sąd zdecydował
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Michał Materla zostanie w areszcie!

Michał Materla wolny!

Niestety! Dziś sąd zadecydował, że nadal będzie stosować zatrzymanie wobec zawodnika MMA Michała Materli.

Nie pomogło poręczenie, które zaproponował Paweł Nastula.

Już wkrótce więcej informacji o tej sprawie.

Reprezentujący polskiego wojownika mecenas Jakub Łysakowski, choć nie może ujawniać szczegółów śledztwa, zapewnia od początku pojawienia sie sprawy w przestrzeni publicznej, że trudno mu znaleźć przyczyny, poza medialnym rozgłosem, dla których tak a nie inaczej został potraktowany zawodnik ze Szczecina.

Jakub Łysakowski dla onet.pl

Jest to dla mnie szokująca decyzja, ponieważ prokurator nie był w stanie odpowiedzieć na argumenty obrony. Szkoda, że dziennikarze nie posiadają dostępu do materiałów, które mają świadczyć o sprawstwie. Pewnie byście nie uwierzyli, że na takiej podstawie można kogoś przetrzymywać w areszcie. Teraz wprowadzimy w życie plan B. Będziemy składali wnioski dowodowe, celem wykazania, że doszło do nieporozumienia. Co prawda to prokurator powinien dostarczyć materiały, które ewidentnie wskazują na winę. W tej sytuacji musimy zrobić wszystko, by wykazać, że to błędna decyzja – dodaje obrońca Michała dla onet.pl

Podobnie jak wielu zawodników wypowiadających się w tej sprawie – jestem przekonany, że wina Michała nie zostanie udowodniona, że po prostu jest niewinny. Uważam, że „przypisano go do sprawy” żeby nagłośnić działania policji.

Niedługo zobaczycie, jak cicho i bez rozgłosu będą się chcieli z tego wycofać.

Michał!

Trzymaj się!

Jesteśmy z Tobą!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij