Michał Materla wyjdzie oczyszczony z zarzutów!

Michał Materla wyjdzie oczyszczony z zarzutów! Marcin „Różal” Różalski, jako kolejny po prawniku Michała, szefach KSW, Mamedzie Chalidowie, Robercie Siedziako – zabiera głos w sprawie brutalnego i bezsensownego zatrzymania Michała Materli.

Zgadzam się z Różalem i też czekam na szybkie uwolnienie Michała.

Michał Materla wyjdzie oczyszczony z zarzutów!

Wpis na profilu Marcina Różalskiego:

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę gówno burze, jak powstała po zatrzymaniu Michała chciałbym wkleić swoje zdanie,ponieważ to ważne,żeby okazać wsparcie Przyjacielowi i innym gownojadom to pokazać,a którzy to najbardziej żółcią plują i już skazali Go na dożywocie,albo na rozstrzelanie najlepiej.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co bez winy. To, z tego co pamiętam z książki większości Was, wiec czemu widzicie tylko cudze i się wypowiadacie. Opinia jest jak dupa, ale cudza śmierdzi bardziej nie?

Michał siedzi w tej chwili na sankcji,co nie znaczy, że jest winny, nawet gdy zostanie skazany prawomocnym wyrokiem,to tez nie znaczy,ze udowodniono Mu winę.

Tyle jest przypadków, że sądy niesłusznie skazują Ludzi, a później programy w TV i wychodzi jakie wymiar „sprawiedliwości”popełnił buraki. Sam,osobiście znam kilka przypadków,ze ktoś poszedł siedzieć, ze zwykłego pomówienia,albo innych gówien.

Nikogo nie zabił,nie porwał,nie okaleczył,nie okradł. Okradł państwo? Państwo Nas nie okrada,to fakt. Michał sam wie co i jak i obojętnie od tego,jak to wszystko się potoczy nie zmienia to mojej przyjaźni do Niego ani innych,tych prawdziwych.

Nadal zostanie mega sporowcem,mistrzem i człowiekiem, na którym zawsze można polegać, a ci co szukają sensacji i sączą jad na Michała i na cale środowisko MMA, że bandyci itp, itd niech się nie posrają i wrażenia.

Często możemy znaleźć się w miejscu i w sytuacji,gdzie w wyniku zbiegu okoliczności jesteśmy pociągnięci do odpowiedzialności grupowej i wtedy z automatu jesteśmy do szafy zamknięci na sankcje.

Dla zainteresowanych polecam film Symetria. Nie porównuje tu sprawy Michała do jakiejś 10ny, ale chodzi o fakt przebywania z Ludźmi obserwowanymi itp lub jakaś frajerzyna zeznała po złości na Michał.

Tak czy srak wierze, że Michał wyjdzie oczyszczony z zarzutów, a w razie jakiejś awarii i tak będę uważał,ze to jakaś paranoja. Zatrzymanie przesadzone mega i typowa pokazówka, bo Materla bandyta, ale cóż żyjemy w państwie prawa.

Pozdrawiam Michała i wszystkich, którzy myślą podobnie i są za Nim.

Moc z Nami

Udostępnij!

Dodaj komentarz