Proces zawodników MMA zakończony Obaj czekają na wyrok sądu!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Proces zawodników MMA zakończony!

Kibicowskie spacery – Grudziądz!

Proces zawodników MMA zakończony!

Aslambek S. i Aslan A. czekają na wyrok sądu! Proces zakończony. Wyrok będzie wydany za dwa tygodnie.

Pojawił się przeciek ws. kary…

Aslambek S. czeka teraz na decyzję sądu. Obrońca znanego zawodnika MMA domaga się uniewinnienia, ale prawdopodobnie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

Jak podaje dziś portal olsztyn.wm.pl

Zakończył się proces dwóch Polaków i dwóch Czeczenów oskarżonych m.in. o nielegalne odzyskiwanie długów. W piątek (23.12) przed Sądem Rejonowym prokurator i obrońcy mężczyzn siedzących na ławie oskarżonych przedstawili swoje mowy.

Dla Michała Sz. prokurator Rafał Łyżwa zażądał 4,5 roku więzienia i 28 tys. zł grzywny, dla Piotra P. pięć lat odsiadki i 32 tys. zł grzywny. Czeczeni Aslan A. i Aslambek S., którzy oskarżeni byli o lżejsze przestępstwa, według prokuratora powinni zostać skazani na kary w zawieszeniu. Dla tego pierwszego oskarżyciel chce dwóch lat w zawieszeniu na trzy lata, a dla pierwszego rok i dziesięć miesięcy w zawieszeniu na pięć lat.

Oskarżeni nie przyznawali się do winy. Ich obrońcy poprosili o uniewinnienie. Oskarżeni to zawodnicy MMA występujący w barwach jednego z olsztyńskich klubów. Zostali zatrzymani dwa lata temu przez Centralne Biuro Śledcze. Z czasem powychodzili z aresztów i od tamtej pory wszyscy odpowiadali z wolnej stopy. Wyrok sąd ogłosi za dwa tygodnie.

W sierpniu 2014 pisaliśmy na Kibole.pl

„Policjanci CBŚ pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Południe rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która stosując przemoc i groźby zajmowała się wymuszeniami haraczy i nielegalnym odzyskiwaniem wierzytelności. Z ustaleń śledczych wynika, że jej członkowie, będący czołowymi zawodnikami popularnego klubu MMA w Olsztynie, mogli działać od kilku lat na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Grupy realizacyjne zatrzymały na terenie Olsztyna i Warszawy w sumie cztery osoby. Wśród nich znalazł się 33-letni Czeczen poszukiwany przez Interpol za zabójstwo. Cała czwórka została tymczasowo aresztowana.”

Aslambek to kuzyn Mameda Chalidowa. Mamed wielokrotnie mówił, że wierzy w niewinność kuzyna.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij