Atak na kibiców Polonii – jeden zatrzymany i zwolniony!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Atak na kibiców Polonii – jeden zatrzymany!

Wigilia Polonii śledztwo zawieszone…

Atak na kibiców Polonii – jeden zatrzymany! Ale nie ma to żadnego znaczenia! W Polsce nie powinno się wjeżdżać na Święta nikomu! Obyczaj na to nie pozwala!

Atak na kibiców Polonii podczas klubowej wigilii miał miejsce w ubiegły czwartek. Jak to oceniają sami kibice Czarnych Koszul pisano na stadionowioprawcy.net – tak oto:

„W tym roku nasz Kibolska Wigilia przybrała odmienny nastrój od świątecznego. Spodziewaliśmy się, że pusty talerz przy wigilijnym stole może ktoś chcieć wykorzystać.

Gości okazało się około 80 ze sprzętem. My również byliśmy przygotowani i „dozbrojeni” w holu klubowym odparliśmy ataki. Mimo dwukrotnej przewagi rywali. Następnie odrzucamy ich, aż do bram klubu. W drugim podejściu sytuacja znowu się powtarza.

W wyniku czego w akcie frustracji goście niszczą głównie przypadkowym osobom fury oraz okna w budynku klubowym.”

Dodać jeszcze trzeba, że jedna osoba była ranna.

Dziś warszawskie media podają, że – s p r a w c a – został zatrzymany. Sprawca – jeden!

Policja:

„Zatrzymano 18-latka, który brał udział w zdemolowaniu samochodów i budynku klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Podejrzany Jakub Z. został zatrzymany przez funkcjonariuszy w środę rano, w swoim mieszkaniu. Usłyszał zarzut z artykułu 158 kodeksu karnego, który mówi o udziale w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia.”

Zatrzymany się nie przyznaje, został zwolniony po postawieniu zarzutów.

Czynności trwają🙂

Ale nie ma to żadnego znaczenia! Po prostu wjazdy na klubowe czy jakiekolwiek inne wigilijne spotkania to kurewstwo!

Polacy – chrześcijanie nie powinni tak robić!

2 replies to this post
    • Oczywiście, że akcja jak akcja, ale liczy się termin! Termin i rodzaj „spotkania”. Co innego wjechać na imieniny w męskim gronie, a co innego na wigilię. W naszych obyczajach nie powinno tak być. Wigilia to czas spokoju. No, przynajmniej mnie się tak wydaje. Pozdrawiam i przy okazji Wesołych Świąt!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij