Nieznani Sprawcy odpalili!

„Póki istnieje grupa Nieznani Sprawcy, kibice Legii Warszawa będą w imię szeroko rozumianej wolności odpalać zakazane środki pirotechniczne!”

Na zakończenie roku – podsumowanie od Nieznanych Sprawców – znalezione na ich profilu:

Nieznani Sprawcy odpalili!

Drodzy Kibice!

Wiadomo, że koniec roku, to jak tradycja nakazuje czas przeróżnych podsumowań.

Jeśli chodzi o NaS nie może zabraknąć, tego co kibice lubią najbardziej, czyli ilości odpalonej pirotechniki.

Paliliśmy, jak to z nami bywa, cały rok, na meczach historycznych, ale i tych, najzwyczajniej zwykłych.

Wiele się nie zmieniło, oprócz tego, że odpalane przez nas w tym roku race, weszły na salony i płonęły na Lidze Mistrzów🙂

Za nami też, jak wielu uważa, NaSz najlepszy „pokaz pirotechniczny” – czyli gęste chmury, czarnego dymu, na oczach setek oficjeli, oraz tysięcy psów, którzy zagryzając, brudne wąsy zastanawiali się, skąd to się wzięło i czemu znowu im się nie udało.

Warto też pamiętać o zamaskowanych postaciach, na dachu naszego stadionu podczas świętowania kolejnego tytuły mistrza Polski, oraz dawno niewidzianych racach odpalanych po bramkach pieczętujących owo mistrzostwo.

Było też i piro za granicą na nowoczesnych, szklanych stadionach, było na paskudnym sektorze w Poznaniu i na koniec rundy we Wrocławiu, pomimo debilnych pomysłów zarządu miejscowego klubu do spółki z błyskotliwymi policjantami.

Kolejny rok w tej kwestii, staraliśmy się robić swoje, wszem wobec oznajmiać całemu światu, że póki istnieje grupa Nieznani Sprawcy, kibice Legii Warszawa będą w imię szeroko rozumianej wolności odpalać zakazane środki pirotechniczne.

Liczby to tylko liczby, więc traktujemy je oczywiście w ramach ciekawostki, a zestawienie wygląda następująco:

1 100 rac
1 750 stroboskopów
1 200 ogni wrocławski
600 świec

Więcej na profilu Nieznani Sprawcy

Udostępnij!

Dodaj komentarz