Kary za patriotyzm!

FIFA stosuje kary za patriotyzm!

Prawdopodobnie ukarze federacje Anglii i Szkocji za to, że piłkarze obu tych krajów uczcili dzień 11 listopada!

Dzień 11 listopada w Wielkiej Brytanii jest „Dniem Pamięci”. W tym dniu upamiętniani są wszyscy polegli we wszystkich wojnach toczonych przez i przeciw Wielkiej Brytanii.

Symbolem są maki! Piłkarze Premier League zawsze w tym dniu, jeśli jest mecz – noszą opaski z kwiatem maku. Tak się dzieje w Anglii i Szkocji.

FIFA nie życzy sobie – UWAGA!Manifestacji politycznych”!

Dlatego ostrzegła piłkarzy, żeby nie grali z opaskami na meczach reprezentacji. Walia się zgodziła, Szkocja i Anglia – nie.

Komitet Dyscyplinarny FIFA rozpoczął w tej sprawie dochodzenie! Wychodzi na to, że obie federacje zostaną ukarane finansowo.

Kary za patriotyzm stosowane przez FIFA wynikają albo z głupoty, albo z lewackiego planu – zakładającego, że wszyscy zapomnimy o swoich Ojczyznach.

Jest to bardzo niebezpieczne!

Mecz Anglia – Szkocja zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0. W grupie F eliminacji mistrzostw świata Anglia prowadzi z dziesięcioma punktami na koncie. Szkoci są na przedostatniej lokacie, zgromadzili dotąd cztery punkty. Odebranie im chociaż części dorobku w praktyce oznaczałoby utratę szans Szkotów na awans do mistrzostw świata.

Kary za patriotyzm – dlaczego!

Sprawa jest o tyle dziwaczna, że przecież na wielu meczach celebrowano minutę ciszy dla uczczenia ofiar zamachów w jełropie zachodniej. Czyli… czyli, że co? Czyli, że jednych wolno upamiętniać, a innych nie?

Jest to p…a poprawność polityczna, która prowadzi do zapominania o przodkach, o narodach. Nie będziemy tym razem – wyjątkowo – bluzgać na FIFA.

Zadajemy tylko pytanie – dlaczego tak działa?

Udostępnij!

Dodaj komentarz