Kary za patriotyzm! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kary za patriotyzm!

Kary za patriotyzm!

FIFA stosuje kary za patriotyzm!

Prawdopodobnie ukarze federacje Anglii i Szkocji za to, że piłkarze obu tych krajów uczcili dzień 11 listopada!

Dzień 11 listopada w Wielkiej Brytanii jest „Dniem Pamięci”. W tym dniu upamiętniani są wszyscy polegli we wszystkich wojnach toczonych przez i przeciw Wielkiej Brytanii.

Symbolem są maki! Piłkarze Premier League zawsze w tym dniu, jeśli jest mecz – noszą opaski z kwiatem maku. Tak się dzieje w Anglii i Szkocji.

FIFA nie życzy sobie – UWAGA!Manifestacji politycznych”!

Dlatego ostrzegła piłkarzy, żeby nie grali z opaskami na meczach reprezentacji. Walia się zgodziła, Szkocja i Anglia – nie.

Komitet Dyscyplinarny FIFA rozpoczął w tej sprawie dochodzenie! Wychodzi na to, że obie federacje zostaną ukarane finansowo.

Kary za patriotyzm stosowane przez FIFA wynikają albo z głupoty, albo z lewackiego planu – zakładającego, że wszyscy zapomnimy o swoich Ojczyznach.

Jest to bardzo niebezpieczne!

Mecz Anglia – Szkocja zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0. W grupie F eliminacji mistrzostw świata Anglia prowadzi z dziesięcioma punktami na koncie. Szkoci są na przedostatniej lokacie, zgromadzili dotąd cztery punkty. Odebranie im chociaż części dorobku w praktyce oznaczałoby utratę szans Szkotów na awans do mistrzostw świata.

Kary za patriotyzm – dlaczego!

Sprawa jest o tyle dziwaczna, że przecież na wielu meczach celebrowano minutę ciszy dla uczczenia ofiar zamachów w jełropie zachodniej. Czyli… czyli, że co? Czyli, że jednych wolno upamiętniać, a innych nie?

Jest to p…a poprawność polityczna, która prowadzi do zapominania o przodkach, o narodach. Nie będziemy tym razem – wyjątkowo – bluzgać na FIFA.

Zadajemy tylko pytanie – dlaczego tak działa?

Podobne artykuły

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij