Masa mówi o kibolach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Masa mówi o kibolach!

„Masa” spotka się z fanami!

Masa mówi o kibolach!

Masa mówi o kibolach bardzo ostro i stanowczo.

„To patologia!” „To k…o!”

i dalej, i mocniej:

„To są frajerzy! To są amatorzy wina owocowego, którzy wyleźli z bram!”

Masa i kibole

Krótko przypomnijmy od czego się zaczęło…

Artykuł na Kibole.pl z 22 października:

„Masa”, czyli Jarosław Sokołowski – nazywany „Masa” – najbardziej popularny w Polsce świadek koronny, autor książek – odniósł się na swoim profilu do wydarzeń w Madrycie. Wydarzeń, które większość widzi jako akcję kibiców Legii przeciwko policji, a ja – jako prowokację hiszpańskiej policji, mającej na celu pobicie Polaków.

Jarosław Sokołowski „Masa” na jednym z ujęć rozpoznał swojego dawnego znajomego. Zamieścił wpis, który w całości przytaczamy.

>>„Czerwus” , moje mięso armatnie w latach 90-tych. Dzisiaj pupilek i kolega prezesa Legii, ale również członek teddy boys 95! Dzięki przyjaźni z prezesem klubu, ma kartę upoważniającą do wejścia w miejsce niedostępne dla innych! Podróżuje również tym samym samolotem co piłkarze i prezes! Potem oczywiście idzie do swoich ziomków dymić i wszczynać awantury! Na zdjęciu w akcji z Hiszpańską policją, której się chwalił (podczas zatrzymania) swoim 17 letnim wyrokiem w więzieniach PL! Widząc hipokryzję włodarzy Legii, którzy płaczą w tv narzekając na kiboli, po prostu chce mi się rzygnąć!<<

Tak płynie ten długi wywiad, w którym „Masa” stanowczo potępia bezmyślnych przestępców.

Jarosław Sokołowski nazywany „Masa” wspomina kiboli, którzy byli w grupie przestępczej. Wspomina też legendarnego „Bosmana”.

Przywołany w tym wywiadzie jest też „Czerwus” którego Masa rozpoznał w relacji o starciach z policją w Madrycie.

Wywiady i książki Jarosława Sokołowskiego są coraz popularniejsze. Opublikowany na Kibole.pl wywiad wzbudził olbrzymie zainteresowanie.

Było też wiele krytyki. Internauci, nasi Czytelnicy pisali, że niepotrzebnie dajemy materiał o tym facecie. Padło wiele słów krytyki na Jarosława Sokołowskiego.

Wyjaśniamy więc, że intencja publikacji jest taka, żeby pokazać Wam, Szanowni Czytelnicy – jak najwięcej informacji o tym, co się dzieje w Polsce.

Jarosław Sokołowski „Masa” – niech mówi, niech pisze. A, Wy czytajcie, słuchajcie i myślcie. Ile w tych „wspomnieniach” prawdy? Dużo, bo przecież niewiele czasu upłynęło [relatywnie] od tych pięknych lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Jarosław Sokołowski mówi, wspomina o tym co widział na własne oczy.

Ile natomiast jest racji w ocenach, jakie wygłasza… Każdy niech sobie sam odpowie.

W tym odcinku wspomnień Jarosława Sokołowskiego pojawia się też Artur Szpilka i Andrzej Gołota.

Więc – wybór należy do Was….

Podobne artykuły
2 replies to this post
  1. Pan Jarosław Sokołowski vel Jarosław Ł vel Masa mówi o patologi mówi o przestępcach krytykuje innych a sam dalej popełnia przestępstwa w białych rękawiczkach i jest chroniony przez policję i prokuratora !Tak wywalił w powietrzę na całe 150 tyś $ pana Wiesława Cz notabene osobę którą nazywał swoim przyjacielem !!!

    • no tak, wszystko o nim wiadomo, ale jego wywiad dajemy tylko dla informacji bez komentarzy. Ktoo wie – ten wie! Pozdr

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij