„Masa” o Legii!

„Masa” o Legii!

„Masa”, czyli Jarosław Sokołowski – nazywany „Masa” – najbardziej popularny w Polsce świadek koronny, autor książek – odniósł się na swoim profilu do wydarzeń w Madrycie. Wydarzeń, które większość widzi jako akcję kibiców Legii przeciwko policji, a ja – jako prowokację hiszpańskiej policji, mającej na celu pobicie Polaków.

Jarosław Sokołowski „Masa” na jednym z ujęć rozpoznał swojego dawnego znajomego. Zamieścił wpis, który w całości przytaczamy.

>>„Czerwus” , moje mięso armatnie w latach 90-tych. Dzisiaj pupilek i kolega prezesa Legii, ale również członek teddy boys 95! Dzięki przyjaźni z prezesem klubu, ma kartę upoważniającą do wejścia w miejsce niedostępne dla innych! Podróżuje również tym samym samolotem co piłkarze i prezes! Potem oczywiście idzie do swoich ziomków dymić i wszczynać awantury! Na zdjęciu w akcji z Hiszpańską policją, której się chwalił (podczas zatrzymania) swoim 17 letnim wyrokiem w więzieniach PL! Widząc hipokryzję włodarzy Legii, którzy płaczą w tv narzekając na kiboli, po prostu chce mi się rzygnąć!<

Legia o „Masie”

Na ten powyższy wpis Jarosława Sokołowskiego zareagowały władze Legii Warszawa i wydały komunikat. Oto on:

Komunikat Legii Warszawa.

W związku z pojawiającymi się w mediach pomówieniami formułowanymi przez osobę ze świata przestępczego, informujemy że:

1. Osoba wskazana na krążącym po Internecie zdjęciu jest obecnie ukarana przez Zarząd Legii Warszawa dwuletnim klubowym zakazem stadionowym i nie ma wstępu na Łazienkowską 3.
2. Osobie tej nigdy nie wydano identyfikatora klubowego umożliwiającego wstęp do stref stadionu nieodstępnych dla publiczności.
3. Osoba ta, ze względu na ciążący na niej wspomniany klubowy zakaz stadionowy, nie miała możliwości zakupu biletu na wyjazdowy mecz z Realem w Madrycie, a do Hiszpanii dostała się na własną rękę.
4. Od 1 sierpnia 2016 roku w Klubie obowiązują nowe zasady przelotów na mecze europejskich pucharów, zgodnie z którymi samolotami czarterowanymi przez Legię Warszawa podróżują wyłącznie drużyny wraz ze sztabami, pracownicy Klubu, przedstawiciele sponsorów i partnerów oraz zaproszeni goście.
5. Wcześniej pula niewykorzystanych miejsc w czarterowanych samolotach bywała sprzedawana przedstawicielom Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Ponawiające się pomówienia traktujemy jako kolejną próbę dyskredytację obecnych władz Legii Warszawa. Informujemy, że wobec osób rozpowszechniających jakiekolwiek nieprawdziwe informacje w tym zakresie Klub niezwłocznie wystąpi na drogę sądową.

źródło: legia.com

„Masa” pisze bzdury!

Kolejno Krzysztof Stanowski – też – odniósł się do sprawy i napisał co następuje:

„Totalną bzdurę napisał „Masa”. Kibic ze zdjęcia w Madrycie ma zakaz stadionowy na Legię, wydany po meczu z Borussią.”

za chwilę też dodał:

„Wiem też, że do tej pory dokopano się jednego wyjazdu, na który poleciał samolotem (bo kupił sobie bilet, każdy mógł) – do Aktobe.”

Reasumując!

Cała sprawa wygląda bardzo dziwnie! Hiszpańska policja brutalnie zatrzymuje Polaka. Wszyscy – zamiast się zająć sprawą jego uwolnienia – prześcigają się w jakiś drobiazgach. Polemizują, czy jest znajomym prezesa, czy ma zakaz stadionowy, czy nie…

To są pierdoły!

W obcym kraju bito Polaków i trzeba się za nimi wstawić! Trzeba oficjalnie zażądać wyjaśnienia od hiszpańskiej policji lub nawet ichniego rządu!

Udostępnij!

Dodaj komentarz