Kibic zabity, śledztwo umorzone! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibic zabity, śledztwo umorzone!

Morderstwo policyjne w Knurowie – sprawa umorzona!

Kibic zabity, śledztwo umorzone!

Kibic zabity – Dawid Dziedzic, zabity na murawie stadionu Concordia Knurów. Prokurator uznał, że policja działała w ramach swoich uprawnień i kompetencji.

Kibic Concordii Knurów został zabity gumową kulą z policyjnej broni. Wbiegł, wraz z innymi na boisko podczas meczu Concordia – Ruch Radzionków. Policjanci strzelili, trafili Dawida, który po próbach reanimacji – zmarł osierociwszy małego synka.

Śledztwo umorzono!

Przez ponad rok Prokuratura Okręgowa w Gliwicach prowadziła śledztwo pod kątem niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy oraz nieumyślnego spowodowania śmierci kibica Concordii Knurów. Teraz śledztwo to umorzono, bo prokurator uznał, że policjanci działali w ramach swoich uprawnień i kompetencji. Biegli ustalili, że podjęto prawidłowe działania mające chronić zdrowie i życie policjantów i kibiców Ruchu Radzionków.

Polecamy artykuł opublikowany w rocznicę śmierci Dawida, na stronie Kibole.pl

Kolejny Kibic zabity przez bezmyślnych policjantów.

Słupsk 1998 – Przemek Czaja!

Knurów 2015 – Dawid Dziedzic!

Białystok 2016 – Paweł Klim!

Wielu, wielu innych!

To lista hańby!

1 reply to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij