Dawid Żywica nie żyje! Zawodnik MMA zmarł. Okoliczności nie są znane!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Dawid Żywica nie żyje!

Dawid Żywica – pomoc dla rodziny!

Dziś [27 grudnia] wiemy nieco więcej:

Znajomi i sąsiedzi widzieli Dawida 25 grudnia – jak biegał w okolicach domu. Rano 26 grudnia – znaleziono go w mieszkaniu. Na ratunek było za późno…

Informacja ze strony fightsport.pl

Dawid Żywica nie żyje!

Szokująca informacja dotarła dziś do naszej redakcji o śmierci młodego dwudziestokilkuletniego Dawida „KICIAO” Żywicy (10-7-1) pochodzącego ze Szczecina. Podopieczny trenerów Piotra Bagińskiego i Michała Materli zmarł w te święta i na razie niewiele wiadomo o przyczynach więc warto powstrzymać się od spekulacji nim nie uzyskamy pełnych danych.

Żywica ostatnio reprezentował klub Berserkers Team Szczecin i Veto Team Bielsko-Biała. Właśnie z Bielska-Białej wyjeżdżał do rodziny na święta, gdzie je spędzał. Jak udało nam się ustalić zawodnikowi nic nie dokuczało ze zdrowiem i czuł się bardzo dobrze. Niestety trafił do szpitala w Szczecinie. W dniu dzisiejszym około godziny 10.00 podjęto akcję reanimacyjną i była ona już nieskuteczna.

W szoku jest rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy kolejno dowiedzieli się o śmierci 25-letniego zawodnika. Żywica w 2010 roku zaczynał karierę zawodnika, która przebiegała wzlotami i upadkami. Dawid dzięki naszym staraniom walczył m.in. w na gali KOK w Warszawie w 2010 roku remisując z litewską gwiazdą Ignasem Barysasem i na Bushido Vol. 53 w Kazachstanie, tocząc bój ze świetnym mistrzem świata Sambo Osmanem Kasimovem. Od 2014 roku Dawid szedł od zwycięstwa do zwycięstwa, które przerwali tylko Miroslav Kuban na Słowacji i Kamil Selwa w Polsce. Podczas ostatniej walki na gali PLMMA 70, pokonał Sonica Valerianova zdobywając pas organizacji.

Realnie miał szansę na awans do najlepszej ligi światowej UFC, gdzie planował wystąpić w wadze muszej lub koguciej. Niestety, to już pozostanie niespełnione. Cześć jego pamięci i składamy kondolencje Rodzinie i Przyjaciołom.

Źródło: fightsport.pl / MMA.PL

2 replies to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij