Policjant postrzelił nastolatka! Na szczęście nie był to strzał śmiertelny!
KibolePLlogo
Home Nagłówek Policjant postrzelił nastolatka!

Policja będzie bezradna!

Policjant postrzelił nastolatka! Na szczęście nie był to strzał śmiertelny! Na szczęście stało się to w Ameryce!

Dzieciak z nożem rzucił się na kolegę. Zupełnie, jak kilka dni temu w szkole, w Zgorzelcu! Tam – w Zgorzelcu nie było policji. Uczniów jakoś rozdzielono. Ranny trafił do szpitala. Na szczęście rany były niegroźne i wkrótce wyszedł.

W Ameryce – do akcji włączył się policjant. Najpierw wzywał nożownika do poddania się, a kiedy ten nadal „szalał” – wyjął pistolet i strzelił mu w ramię.

Stan tego, co dostał kosą nie jest groźny. Natomiast chłopak trafiony z pistoletu ma się gorzej. Policjant – jak tylko chłopak upadł zaczął go ratować. Potem przewieziono go do szpitala.

Informacje co do jego stanu są sprzeczne.

No i tak to się robi w Ameryce!

Policja bezwzględna i nie wahająca się strzelać. Ale – czasem nie zabija, jednak. Moim zdaniem – jeśliby policjant podszedł do gówniarza i zajebał mu pałką – byłoby lepiej. Ale nie byłem, nie widziałem, nie osądzam.

Ot kolejny przyczynek do dyskusji o dostępie do broni i zachowań policji.

Podobne artykuły

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij