Żenada! Tomasz Adamek będzie „uczył” policję!

Dziś 23.08.2013 o 9.00 w TVN – rozmowa z Tomaszem Adamkiem. Pięściarz ma dziś właśnie odwiedzić policjantów w podwarszawskim Piasecznie. Od szefa policji otrzyma odznakę (można się było jedynie domyśleć, że chodzi o odznakę honorowego ambasadora polskiej policji). Ponadto ma – według słów prowadzącego audycję „coś pokazać” policjantom. Prowadzący wyraźnie kierował ku temu, by z rozmowy wyniknęło następujące przesłanie: Wielki, podziwiany polski pięściarz nauczy policjantów kilku trików, żeby mogli lepiej sobie dawać radę. Mają bowiem ostatnio „wiele roboty z kibolami”. Dalej – prowadzący niepokoił się, jak policjanci mogą zastosować nauki Adamka, bo przecież mają w rękach tarcze i pałki. Na pasku – przypadkiem – pojawiła się informacja o aresztowaniu kibiców za anty litewski transparent wywieszony na trybunach.
Mistrz Adamek – mówił o wizycie bardzo oględnie. Całość miała jednak wyraźne przesłanie: policja posługuje się wizerunkiem wspaniałego sportowca, dla podbudowania swojego wizerunku.
Żenada, komusza propaganda, obciach, wstyd.
Panie Tomaszu – jesteśmy pełni szacunku i podziwu dla Pańskich sportowych osiągnięć! Podziwiamy i lubimy Pana za to, że pokazuje Pan kibicom swoją głęboką i prawdziwą wiarę. Jesteśmy z Panem zawsze – nawet, jak bierze Pan udział w takiej farsie. Pozdrawiamy!

Udostępnij!

2 comments

Dodaj komentarz