Żenada! Tomasz Adamek będzie „uczył” policję! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Żenada! Tomasz Adamek będzie „uczył” policję!

Dziś 23.08.2013 o 9.00 w TVN – rozmowa z Tomaszem Adamkiem. Pięściarz ma dziś właśnie odwiedzić policjantów w podwarszawskim Piasecznie. Od szefa policji otrzyma odznakę (można się było jedynie domyśleć, że chodzi o odznakę honorowego ambasadora polskiej policji). Ponadto ma – według słów prowadzącego audycję „coś pokazać” policjantom. Prowadzący wyraźnie kierował ku temu, by z rozmowy wyniknęło następujące przesłanie: Wielki, podziwiany polski pięściarz nauczy policjantów kilku trików, żeby mogli lepiej sobie dawać radę. Mają bowiem ostatnio „wiele roboty z kibolami”. Dalej – prowadzący niepokoił się, jak policjanci mogą zastosować nauki Adamka, bo przecież mają w rękach tarcze i pałki. Na pasku – przypadkiem – pojawiła się informacja o aresztowaniu kibiców za anty litewski transparent wywieszony na trybunach.
Mistrz Adamek – mówił o wizycie bardzo oględnie. Całość miała jednak wyraźne przesłanie: policja posługuje się wizerunkiem wspaniałego sportowca, dla podbudowania swojego wizerunku.
Żenada, komusza propaganda, obciach, wstyd.
Panie Tomaszu – jesteśmy pełni szacunku i podziwu dla Pańskich sportowych osiągnięć! Podziwiamy i lubimy Pana za to, że pokazuje Pan kibicom swoją głęboką i prawdziwą wiarę. Jesteśmy z Panem zawsze – nawet, jak bierze Pan udział w takiej farsie. Pozdrawiamy!

2 replies to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij