Legia – Steaua bez żylety! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Legia – Steaua bez żylety!

Ogromną zasługą międzynarodowych federacji sportowych, oraz krajowych stowarzyszeń sportowych jest to, że większość dyscyplin jest uprawiana na całym świecie, według identycznych zasad, reguł, regulaminów i przepisów. Od początku nowożytnego sportu – tysiące działaczy, menadżerów, fanatyków, na całym świecie, ciężko nad tym pracowało.

Zatem uznać trzeba zasługi takich federacji, jak UEFA i FIFA.

Trzeba jednak – widzieć ogromne zło, jakie przy okazji czynią na całym świecie.

Tym złem jest zbytnie wpierdalanie się w prawo poszczególnych państw, a co za tym idzie w życie poszczególnych społeczeństw.

Rządy poszczególnych państw, „kupione” biletem do loży honorowej – pozwoliły UEFA zbytnio się rozhasać i złapać za dużą władzę. Mało tego! Postawiły przepisy UEFA wyżej, niż swoje prawo, a nawet konstytucję!

Drodzy Czytelnicy!

Z punktu widzenia prawa UEFA jest takim samym stowarzyszeniem, jak Międzynarodowy Związek Hodowców Psów Rasy Jamnik.

Czy wyobrażacie sobie, że takie stowarzyszenie może kazać prywatnej firmie, jaką jest Legia Warszawa – zamknąć trybunę, żyletę? To tak, jakby hodowcy jamników odwołali wystawę, bo na poprzedniej któryś z „zawodników” nazwał rywala „kundlem”?

1 reply to this post
  1. Ciekaw jestem czy jeśli UEFA zakazałaby wchodzenia na trybuny kobietom, to też by na to się zgodzono? O ile dobrze wiem, to stadion Legii jest własnością miasta Warszawy, to czy możemy się zgadzać na dyskryminację obywateli w miejscu publicznym?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij