Jacek Międlar na Marszu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Jacek Międlar na Marszu!

Jacek Międlar zatrzymany

Marsz Patriotów Wrocław!

Co tym razem spłonie?

Obchody 11 listopada odbywają się nie tylko w Warszawie na tym „głównym” Marszu Niepodległości.

Marsz Patriotów!

Jacek Międlar wśród zaproszonych!

11 listopada jak co roku we Wrocławiu odbędzie się Marsz Patriotów. Jak co roku jego początek będzie miał miejsce o godzinie 17:00. Tym razem, podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, wystartuje spod Dworca Głównego PKP. Jak co roku będą płonąć pochodnie i jak co roku zostanie powiedziane parę zdań. Tym razem jednym z mówców będzie świetny orator, były ksiądz Jacek Międlar.

Co tym razem spłonie?

Ostatnio na wrocławskich demonstracjach organizowanych przez szeroko rozumiany nurt narodowy oprócz pochodni czy rac płoną inne rzeczy. Czasem kukły, innym razem portrety Engelsa czy Lenina, Merkelowej lub kapusia Rafała Dutkiewicza.

Co tym razem spłonie?

Odpowiedź w piątek!

My mobilizujmy się na Marsz Patriotów podając sobie wiadomość na wszystkie możliwe sposoby. Apel do Czytelników: przekazujcie znajomym, sąsiadom, informację o wrocławskich uroczystościach, albo link do tej informacji, albo udostępniajcie wiadomość na portalach społecznościowych i gdzie tylko możecie.

UWAGA! Uczestników Marszu Patriotów prosi się o nie używanie petard hukowych. Nie dlatego, że jest to sprzeczne z przepisami, lecz dlatego, że „achtungi” najzwyczajniej wk … ją. Nie tylko tych, którym wybuchły pod nogami.

Informacja z FanŚląsk

fot: DEON.pl

A jak Wy obchodzicie 11 listopada w tym roku?

Podobne artykuły

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij