Jacek Międlar na Marszu!

Marsz Patriotów Wrocław!

Co tym razem spłonie?

Obchody 11 listopada odbywają się nie tylko w Warszawie na tym „głównym” Marszu Niepodległości.

Marsz Patriotów!

Jacek Międlar wśród zaproszonych!

11 listopada jak co roku we Wrocławiu odbędzie się Marsz Patriotów. Jak co roku jego początek będzie miał miejsce o godzinie 17:00. Tym razem, podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, wystartuje spod Dworca Głównego PKP. Jak co roku będą płonąć pochodnie i jak co roku zostanie powiedziane parę zdań. Tym razem jednym z mówców będzie świetny orator, były ksiądz Jacek Międlar.

Co tym razem spłonie?

Ostatnio na wrocławskich demonstracjach organizowanych przez szeroko rozumiany nurt narodowy oprócz pochodni czy rac płoną inne rzeczy. Czasem kukły, innym razem portrety Engelsa czy Lenina, Merkelowej lub kapusia Rafała Dutkiewicza.

Co tym razem spłonie?

Odpowiedź w piątek!

My mobilizujmy się na Marsz Patriotów podając sobie wiadomość na wszystkie możliwe sposoby. Apel do Czytelników: przekazujcie znajomym, sąsiadom, informację o wrocławskich uroczystościach, albo link do tej informacji, albo udostępniajcie wiadomość na portalach społecznościowych i gdzie tylko możecie.

UWAGA! Uczestników Marszu Patriotów prosi się o nie używanie petard hukowych. Nie dlatego, że jest to sprzeczne z przepisami, lecz dlatego, że „achtungi” najzwyczajniej wk … ją. Nie tylko tych, którym wybuchły pod nogami.

Informacja z FanŚląsk

fot: DEON.pl

A jak Wy obchodzicie 11 listopada w tym roku?

Udostępnij!

Dodaj komentarz