Kibice Legii – głos trybun! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibice Legii – głos trybun!

Kibice Legii Warszawa – histeria po meczu!

Kibice Legii – głos trybun!

Legia Warszawa przegrała wysoko z Borussią Dortmund. W mediach rozpętała się histeria dotycząca i strony sportowej, i zachowania kibiców Legii podczas meczu.

Jak widać na załączonym filmie – kilka, czy kilkanaście osób biegało sobie przy wejściu na sektor gości. Jedna, czy dwie osoby miały w rękach pojemniki z gazem, choć wcale nie jest pewne, że był to gaz pieprzowy. Nikt nie wyprowadził ani ciosu, ani kopnięcia!

Całość wygląda na nieudolną inscenizację. Obejrzyjcie poniższe 25 sekund i zadajcie sobie pytanie – co tam naprawdę się wydarzyło?

Moim zdaniem – nic!

Jest bardzo niepokojące, że media z taką agresją atakują Legię za nic nie znaczący incydent. Świadczy to, moim zdaniem, o swego rodzaju „zamówieniu” na gnojenie warszawskiego klubu i jego kibiców.

Sprawa słownictwa!

Sprawa analizy słownictwa, okrzyków z trybun jest śmieszna i kompromituje wszystkich, którzy się tym zajmują! Kolejno: media, UEFA i – jeśli przyjdzie do karania kogokolwiek – prokuratury!

Czy w XXI wieku, w kraju uchodzącym, czy chcącym uchodzić za demokratyczny – warto się w ogóle zastanawiać, co wykrzykują ludzie na trybunach stadionu?

Czy warto analizować słowa, gdy Europa płonie? Gdy codziennie mordowani są niewinni ludzie, w tym polscy obywatele?

Kurwy, czy… ktoś inny?

Co wołano z trybun? Czy wołano „Jude”, czy „Nutte”? Kogo to do kurwy nędzy ma interesować? Trybuny są „głosem ludu” – wołano więc to, co Polakom przychodzi do głowy, gdy widzą wygraną Niemców!

Nie ma się nad czym zastanawiać!

Kuriozalne i kompletnie niezrozumiałe jest oświadczenie władz Legii Warszawa. Nie ma żadnego powodu, żeby kogokolwiek za cokolwiek „przepraszać z całego serca”.

Oświadczenie władz Legia Warszawa

W związku z incydentami, jakie miały miejsce podczas meczu Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Legią Warszawa i Borussią Dortmund niniejszym oświadczamy, że:

1) Nie są prawdziwe medialne doniesienia, jakoby kibice Legii mieli skandować „Jude Jude BVB”. Ustalono, że kibice śpiewali „Nutte Nutte BVB”. Jest to obraźliwa dla Borussii Dortmund i jej kibiców przyśpiewka śpiewana przez kibiców innych niemieckich drużyn – nie ma ona jednak żadnego kontekstu rasistowskiego czy antysemickiego. Niemniej jednak z całego serca przepraszamy zarówno niemieckich, jak i polskich fanów Borussii Dortmund, którzy poczuli się dotknięci.

2) Wobec wszystkich osób uczestniczących w naruszeniu porządku publicznego na Trybunie Zachodniej oraz w sektorze gości zostaną wyciągnięte bezwzględne konsekwencje.
Władze Legii Warszawa

Reasumując!

W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku krzyczeliśmy do woli „Precz z komuną” i nie było żadnego problemu. W latach pięćdziesiątych na stadionach i w halach sportowych publiczność wołała „Bij kacapa” czyli obywatela Związku Sowieckiego i też nic się nie działo!

W latach osiemdziesiątych walczyliśmy o… wolność słowa!

Mamy XXI wiek i chuj z tą wolnością!

Nie o take Polske walczylim🙂

Głos Kibiców!

W całym tym zgiełku zagubiono prawdę. Zagubiono głos Kibiców! A warto dostrzec, z jakimi transparentami pokazali się Kibice BVB. Oraz jak – naprawdę – zostali przyjęci:

Fani BVB już od samego ranka przebywali na warszawskiej Agrykoli. Na sektorze gości stawili się w 1700 osób. Równocześnie z choreografią Legionistów odpalili na swojej trybunie kilka rac. Sektor gości tego dnia był dość dobrze oflagowany, w górze powiewało wiele żółto-czarnych flag. Podczas meczu wywiesili również dwa transparenty z hasłami: „Policja, sędzia, prokuratura – ręka rękę myje„, oraz „Sprawiedliwość dla Dawida„, które dotyczyły ŚP. Dawida Dziedzica.

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij