Lechia dla Inki! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Lechia dla Inki!

Lechia dla Inki!

Lechia dla Inki!

Lechia Gdańsk – oprawa dla Danuty Siedzikówny „Inki” podczas meczu Lechia – Termalica.

Dziś w Bazylice Mariackiej odbyło się uroczystości pogrzebowe Danuty Siedzikówny i Feliksa Selmanowicza. Porywające przemówienie wygłosił Pan Prezydent RP Andrzej Duda. Wspomniał o roli środowisk kibicowskich w przywracaniu pamięci Żołnierzy Wyklętych. To wielkie wyróżnienie dla całego środowiska, dla każdej Ekipy osobno i wszystkich nas razem!

To wielka rola uczestników Patriotycznych Pielgrzymek Kibicowskich na Jasną Górę. Wielka rola naszego „Kapelana” księdza Jarosława Wąsowicza SDB.

Kłaniamy się ze strony Kibole.pl każdemu Kibicowi nisko i z szacunkiem.

Uroczystości chcieli zepsuć kodomici z alimenciarzem na czele – pogoniono ich. Flaga KOD wylądowała w kiblu, tam gdzie jej miejsce.

Pojawił się też inny „gość”…

Bolek

Ten sam, który w garniturze, pod krawatem był na pogrzebie Jaruzelskiego. Tym razem przyszedł w sandałach i stroju działkowym.

Jednak… spoko! Nas jest więcej!

Cześć i Chwała Bohaterom!

 

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij