Kibole i forma na lato!
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibole i forma na lato!

KOD i forma

Kibole i forma na lato! Kibicki, kibice, kibicowskie dzieciaki i młodzież! Jest sposób na formę na lato. Na szczupłą sylwetkę! Bez diety! Bez żmudnych treningów i poświęceń! Bez wyrzeczeń!

Trzeba tylko mieć motywację!

Taką motywację mają ludzie KOD. Parszywy sort ludzi mieszkających w Polsce. Oto ich dietetyczne wyznania:

„Od kilku dni zastanawiałem się, co zrobimy, jeśli premier Beata Szydło nie opublikuje wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Dziś podjąłem decyzję – jeśli wyrok nie zostanie opublikowany rozpoczynam bezterminową głodówkę w intencji publikacji wyroku TK”

– napisał 14 marca na Facebooku, jeden z założycieli KOD, którego nazwiska nie warto wspominać, ale który ma wyraźną nadwagę.

„Bezterminowa głodówka pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów”!

Dołączycie? Bo ja nie!

„Głodówkę pod KPRM w intencji publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego przez rząd RP rozpoczynam w środę wieczór lub czwartek rano. Dziś i jutro uporządkuję swoje sprawy osobiste, firmowe i rodzinne.”

No to dawaj frajerze! I melduj o efektach!

A teraz na poważnie! Zupełnie poważnie!

Masz nadwagę, masz cukrzycę (co widać po twoich oczach). Masz też pojebane w głowie! Jesteś „mieszkańcem Polski” a nie Polakiem. Jeśli będę miał czas – przyjdę na ten wasz protest i zapewnię Tobie trochę biegania i ćwiczeń!

film od: Warszafska Polityka / jacek aleksiejewicz 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij