Skandal w Poznaniu!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Skandal w Poznaniu!

Skandal w Poznaniu!

Skandal w Poznaniu!

No i mamy! Monitoring, kontrole, sektory, stewardzi i co? I człowiek ulega wypadkowi na oczach tłumu i nikt nic nie wie! Podobno „spadł” z trybuny… Podobno obowiązuje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych… Podobno policja ma wszystko pod kontrolą!

Nie!

Policja potrafi tylko bić kibiców, szczuć psami. „Stewardzi” potrafią tylko podpalić kogoś lub pobić. Kiedy jednak dojdzie do prawdziwej tragedii, jak ta w Poznaniu, podczas niedawnego meczu Lech Poznań – Legia Warszawa – nikt nic nie wie!

Człowiek ulega śmiertelnemu w skutkach wypadkowi na oczach całego stadionu i nikt, nic nie wie! Wsadźcie sobie w dupę ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych! Ona służy tylko władzy! I właścicielom klubów.

Nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem Obywateli. Polecam artykuł na ten temat.

Kolejna śmierć po meczu!

31 marca 2016

40-letni mężczyzna z poważnym urazem trafił do szpitala przy ul. Przybyszewskiego, gdzie zmarł po kilku dniach.

Sprawę bada poznańska prokuratura. Przesłuchano już kilkunastu świadków. Nie potwierdziła się jednak wersja o upadku z wysokości kilku metrów. Kibica nikt nie popchnął, nie wypadł on również z sektora. Dalsze czynności mają doprowadzić do ustalenia, czy miało miejsce nieumyślne spowodowanie obrażeń realnie zagrażających życiu. W tym celu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Wcześniej zmarł inny kibic, który pojawił się na meczu Lecha z Legią. Mężczyzna zasłabł na trybunach, a reanimacja nie przyniosła skutku.

1 reply to this post
  1. Ależ to normalne metody walki PO z przeciwnikiem. Skopać, zniszczyć unicestwić. Tak rządziło PO i tak zawsze traktowało nas POLAKÓW.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij