Strzelnica w Szczecinie! Projekt obywatelski na który już można głosować
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Strzelnica w Szczecinie!

Strzelnica w Szczecinie!

Strzelnica w Szczecinie – projekt obywatelski na który już można głosować. Wzywamy więc Polaków, Patriotów, Kibiców, Kiboli do głosowania na ten projekt.

Głosować może praktycznie każdy, kto jest z miastem Szczecin związany. Poniżej szczegóły.

Kto może głosować? Jak głosować?

Zapraszamy do artykułu na prawicowyinternet.pl

Strzelnica w Szczecinie to tylko jedna z wielu strzelnic, które powinny powstać w Polsce! Praktycznie – strzelnica powinna być w każdym mieście czy miasteczku. Dostępna dla Obywateli!

Sama w sobie strzelnica nie załatwi, nie rozwiąże problemu „bezbronności” Polaków. To tylko fragment większej układanki. Dostęp do broni – inne regulacje prawne w tej sprawie – to też konieczność!

Szkolenie młodzieży w szkołach, zaznajamianie młodych ludzi z bronią – to kolejny krok do poprawy naszej, polskiej zdolności obronnej.

Nasi sąsiedzi – Czesi, a konkretnie władze Czech – widzą to inaczej i wprost zachęcają rodaków do posiadania broni palnej. Minister Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej Milan Chovanec powiedział publicznie: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.”

Mecenas Andrzej Turczyn na stronie idźpodprąd.pl tak skomentował poczynania Czechów: „Żadnego z rządzących Polską polityków nie stać na takie słowa prawdy. Nasi sąsiedzi mają w tym zakresie błogosławieństwo od Boga, my nie mamy. To do Czechów ich prezydent i ich minister wypowiada takie mądre, zachęcające do posiadania broni i przyjazne zdanie.”

Na Węgrzech planowana jest budowa 200 strzelnic!

Strzelnica w Szczecinie!

W październiku 2016 roku obywatele Białegostoku zdecydowali, że w ramach budżetu obywatelskiego powstanie strzelnica. W dniach 9 – 18 stycznia obywatele Szczecina mogą głosować na projekty szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Stowarzyszenie KoLiber zgłosiło pomysł wybudowania multimedialnej strzelnicy. Chciałbym zachęcić tych z Was, którzy są mieszkańcami Szczecina do głosowania na ten projekt, a jeśli nie jesteś z najpiękniejszego miasta w Polsce, a masz w nim znajomych – to proszę – napisz do nich o tym projekcie🙂

Kto może głosować? Jak głosować?

Zapraszamy do artykułu na prawicowyinternet.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij