Strzelnica w Szczecinie!

Strzelnica w Szczecinie – projekt obywatelski na który już można głosować. Wzywamy więc Polaków, Patriotów, Kibiców, Kiboli do głosowania na ten projekt.

Głosować może praktycznie każdy, kto jest z miastem Szczecin związany. Poniżej szczegóły.

Kto może głosować? Jak głosować?

Zapraszamy do artykułu na prawicowyinternet.pl

Strzelnica w Szczecinie to tylko jedna z wielu strzelnic, które powinny powstać w Polsce! Praktycznie – strzelnica powinna być w każdym mieście czy miasteczku. Dostępna dla Obywateli!

Sama w sobie strzelnica nie załatwi, nie rozwiąże problemu „bezbronności” Polaków. To tylko fragment większej układanki. Dostęp do broni – inne regulacje prawne w tej sprawie – to też konieczność!

Szkolenie młodzieży w szkołach, zaznajamianie młodych ludzi z bronią – to kolejny krok do poprawy naszej, polskiej zdolności obronnej.

Nasi sąsiedzi – Czesi, a konkretnie władze Czech – widzą to inaczej i wprost zachęcają rodaków do posiadania broni palnej. Minister Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej Milan Chovanec powiedział publicznie: „Kupujcie broń do obrony przed super holokaustem przygotowywanym przez islamskich terrorystów.”

Mecenas Andrzej Turczyn na stronie idźpodprąd.pl tak skomentował poczynania Czechów: „Żadnego z rządzących Polską polityków nie stać na takie słowa prawdy. Nasi sąsiedzi mają w tym zakresie błogosławieństwo od Boga, my nie mamy. To do Czechów ich prezydent i ich minister wypowiada takie mądre, zachęcające do posiadania broni i przyjazne zdanie.”

Na Węgrzech planowana jest budowa 200 strzelnic!

Strzelnica w Szczecinie!

W październiku 2016 roku obywatele Białegostoku zdecydowali, że w ramach budżetu obywatelskiego powstanie strzelnica. W dniach 9 – 18 stycznia obywatele Szczecina mogą głosować na projekty szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Stowarzyszenie KoLiber zgłosiło pomysł wybudowania multimedialnej strzelnicy. Chciałbym zachęcić tych z Was, którzy są mieszkańcami Szczecina do głosowania na ten projekt, a jeśli nie jesteś z najpiękniejszego miasta w Polsce, a masz w nim znajomych – to proszę – napisz do nich o tym projekcie🙂

Kto może głosować? Jak głosować?

Zapraszamy do artykułu na prawicowyinternet.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz