Zeznania mordercy Kibica Korony! Bałem się zemsty ze strony kibiców...
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Zeznania mordercy Kibica Korony!

Zeznania mordercy Kibica Korony!

Morderca bał się zemsty Kibiców! Zeznania mordercy Kibica Korony!

Bałem się zemsty Kibiców z Kielc” – zeznaje Piotr K. oskarżony w procesie o zabójstwo Karola Piróga. Karol Piróg „Małpa” był kibicem Korony Kielce.

Wracamy do tej sprawy, ponieważ w grudniu 2016 rozpoczął się proces. Przypominamy o tym tragicznym wydarzeniu dlatego, żeby… Żeby uważać na to, co się robi. Może to banalne… Może powiedziecie, że jestem stary i nie wiem o co chodzi… Pewno tak. Jestem stary. Widziałem 45 lat temu, jak radosna impreza zakończyła się tragedią. Jak wyrzucona przez okno butelka zabiła jedynego przechodnia, który nieszczęśliwie pojawił się w nocy na pustej ulicy. Wiele innych podobnych zdarzeń, które nagle pokazują, jak kruche jest nasze życie…

Zeznania mordercy Kibica
Nie chciał zabić Kibica…

Nie chciał zabić Kibica… W grudniu 2016 rozpoczął się proces Piotra K. Prokuratura stawia mu zarzut zabójstwa Kibica – Karola Piróga.

Do morderstwa doszło 25 września 2007 po meczu Korona Kielce – Legia Warszawa.

Zeznaje Piotr K.:

„Nie czuję się mordercą. Nie zależy mi na wyroku, chcę tylko, żeby ludzie wiedzieli, że nie chciałem zabić Karola”

Relacja świadka:

„Po wygranym meczu pomiędzy Koroną a Legią znajomi udali się do pubu Maraton w Kielcach. Tam podczas picia piwa ktoś rzucił hasło, że Wisła jest na Bocianku. W kierunku kieleckiego osiedla sprzed pubu wyjechały dwa samochody […] byliśmy ciekawi co „Wiślaki” robią w Kielcach, przecież to nie z Wisłą był mecz […] Wysiedliśmy z samochodu, podobnie jak nasi znajomi z golfa. Szliśmy szybkim krokiem w kierunku grupy z Krakowa. Ktoś krzyknął, że oni mają sprzęt lub narzędzia. […] Wkrótce dotarła wiadomość, że „Małpa” nie żyje”

Oskarżony w tym procesie Piotr K. uciekł za granicę, ukrywał się w Wielkiej Brytanii, w styczniu ubiegłego roku trafił w ręce policji.

Sam tak wyjaśnia swoje postępowanie:

„Bałem się zemsty ze strony kibiców z Kielc. Bałem się, że sąd mi nie uwierzy. Cały czas myślałem o tym, co się stało. Miałem depresję, brałem narkotyki, które sprawiały, że przez chwilę zapominałem o śmierci Karola. Gdy w styczniu w miejscu mojej pracy w Wielkiej Brytanii pojawili się policjanci i o mnie pytali, postanowiłem zakończyć sprawę. Sam zadzwoniłem na policję i powiedziałem, gdzie jestem, że chcę się poddać”

źródło: echodnia.eu

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij