Pseudokibice Wisły oskarżeni! Jeden chciał podpalić sklep.
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Pseudokibice Wisły oskarżeni!

Kibice Wisły Kraków dostali „list żelazny”

Pseudokibice Wisły oskarżeni… czyli pseudo oskarżeni, chyba, przez pseudo prokuratora, złapani przez PSEUDO policjantów.

Ale dostać mogą nawet dziesięć lat więzienie i to już nie będzie PSEUDO, niestety.

Dziś PSEUDO prokuratura oskarżyła czterech mieszkańców dawnej stolicy Polski, którzy chcieli wywołać prawdziwy pożar w sklepie.

Jeden z oskarżonych powiedział, że chciał to zrobić dla… jaj:

„Chciałem to zrobić dla rozrywki i za swoje pieniądze”

Ten pseudo zatrzymany pseudokibic zwany pseudonimem Kacper Z. kierował akcją podpalania z samochodu. Trzej pozostali wykonywali jego polecenie. Cała akcja działa się w maju.

Jak podaje gazetakrakowska.pl

Policję o planie podpalenia poinformował anonimowy mężczyzna. Kryminalni zorganizowali zasadzkę i zauważyli mężczyznę w kominiarce i drugiego zamaskowanego wspólnika. Obaj mieli tzw. koktajle Mołotowa, czyli butelki po piwie harnaś z benzyną.

Kapitalne! Czytacie to samo? Butelki po piwie… „Harnaś” pisze się wielką literą🙂 No i dalej czytamy:

Na miejscu po pościgu ujęto 19-letniego Kamila P., zaś w zaparkowanym aucie 28-letniego Tomasza K. Zatrzymano go, bo w środku pojazdu czuć było zapach benzyny, a w bagażniku był kanister. Niedługo potem w ręce policji wpadł 18-letni Grzegorz O. To mieszkańcy Nowej Huty, do tej pory nie karani, sympatycy Wisły Kraków. Wydali zleceniodawcę, czyli 20-letniego Kacpra Z., już karanego, który obiecał gotówkę za podłożenie ognia. Przed meczem Wisły Kraków zwerbował do planu Grzegorza O. i oferował mu za to 8 tys. zł. Kolega wciągnął do akcji kolejnych wspólników.

No i koniec cytatu🙂

Jeszcze jedno! Szanowni Czytelnicy! Na pewno zapytacie po chuja dajemy takie informacje a tym bardziej po co piszemy o tym tak lekko?

Odpowiem tak… w tych ponurych okolicznościach przyrody – nie ma wiele okazji, żeby się śmiać. To, że ktoś chciał coś podpalić – to jeszcze nie KEBAB! Dostanie swoje i tyle.

Więc dlatego cytujemy te pierdoły i wrzucamy na luz🙂

Nie ma się co napinać! I tak przyjdzie SMOG i wszyscy będziemy w dupie, a ci, co we więźniu – w lepszej sytuacji bo nie będą musieli wychodzić na pole, jak to mówią we Krakowie!