„kibol” zniszczył kebab w Lubinie! Znaleźli winnego!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy To „kibol” zniszczył kebab w Lubinie!

„kibol” zniszczył kebab

To „kibol” zniszczył kebab w Lubinie! Znaleźli winnego! Piszą radośnie, że to „kibol” zniszczył kebab w Lubinie. Powiązany – ładne słowo – „powiązany ze środowiskiem pseudokibiców”. Mało tego!

To ten sam człowiek, który na meczu Zagłębia, atakował ochroniarzy krzesełkiem… albo… spalił krzesełko!

Teraz może dostać – p i ę ć – lat za zdewastowanie kebabu, na tle narodowościowym! Pięć lat! Za kilka szyb!

Cała akcja miała miejsce w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. W lokalu Superkebab namalowano jakieś literki i zniszczono okna i drzwi.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Jak widać sprawa kebabów jest ciągle gorąca. Oto kebab we Wrocławiu! I film, który moim zdaniem, pokazuje mechanizm prowokacji antypolskiej. Kilka dni temu w tym kebabie wybito szyby. Potem wrocławiacy zebrali kasę i dali Kurdowi. Ten nie przyjął pieniędzy – oddał je na dom dziecka. W kebabie postawił puszkę do której zbierano datki na dom dziecka. Ale – ktoś przyszedł i zabrał puszkę.

Obejrzyjcie film i powiedzcie szczerze – czy coś tu nie śmierdzi?

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij