Były mistrz KSW skazany! Na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Były mistrz KSW skazany!

Kibole Zagłębia w akcji!

Były mistrz KSW skazany! Informacja z dnia dzisiejszego ze strony polsatsport.pl

Były mistrz KSW w wadze półśredniej – Aslambek S. został skazany na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata za wymuszanie haraczy na terenie Olsztyna i okolic. Wyrok zapadł w Sądzie Rejonowym w Olsztynie. Oprócz niego skazanych zostało jeszcze trzech innych mężczyzn – Czeczen i dwóch Polaków.

Aslambek S. to kuzyn Mameda Chalidowa

W sierpniu 2014 roku były mistrz wagi półśredniej został zatrzymany przez funkcjonariuszy olsztyńskiej policji. Największym zarzutem postawionym Czeczenowi było wymuszanie haraczy.

Po pięćdziesięciu dniach aresztu został wypuszczony na wolność dzięki kaucji zapłaconej przez jego kuzyna – Mameda Khalidova. Od tego czasu trwało postępowanie w tej sprawie.

6 stycznia 2017 roku zapadł wyrok. Aslambek S. został skazany na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata pozbawienia wolności. Trzech pozostałych oskarżonych otrzymało następujące wyroki: Piotr P. i Michał Sz. (były mistrz PLMMA w wadze średniej) zostali skazani na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat i dozór kuratora. Aslan A. otrzymał wyrok 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Aslambek S. zapowiedział wraz ze swoim adwokatem, że będzie odwoływał się od decyzji olsztyńskiego sądu.

Więcej jeszcze znajdziecie tutaj

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij