Zamach w Berlinie film!

Zamach w Berlinie film!

Zamach w Berlinie film z kamerki! W internecie pojawił się film nagrany z kamery samochodowej. Na nagraniu dokładnie widać jak rozpędzony TIR wjeżdża prosto w jarmark świąteczny.

https://www.youtube.com/watch?v=1bJbMf5QzSo

https://www.youtube.com/watch?v=CcDzVE9wTx0

Amis A. – 24-latek z Tunezji – stał prawdopodobnie za zamachem w Berlinie. Jego dokumenty znaleziono w porwanej ciężarówce, która wjechała w targ świąteczny. Prawdopodobnie wypadły podczas szarpaniny z polskim kierowcą Łukaszem Urbanem. Co więcej, śledczy podejrzewają, że terrorysta został raniony przez Polaka, który do ostatniej chwili próbował udaremnić zamach.

Polski kierowca walczył do końca! Łukasz Urban, polski kierowca ciężarówki walczył do końca z terrorystą, który wjechał w ludzi podczas jarmarku świątecznego w Berlinie!

Stwierdzono to podczas sekcji zwłok! Polak – Łukasz Urban do końca walczył! Został zamordowany bestialsko przez terrorystę, gdy ciężarówka już wjeżdżała na teren jarmarku.

Dostał kilka ciosów nożem.

Polska krew w Berlinie!

Pamiętajmy o nim! Pamiętajmy o Łukaszu!

Polscy kierowcy ciężarówek uczcili pamięć zamordowanego w Berlinie kolegi. 37-letni mężczyzna został zastrzelony, a TIR, którym jeździł porwany i wykorzystany do zamachu na bożonarodzeniowy jarmark.

źródło: niezalezna.pl / wRealu24.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz