Pseudokibice Ruchu współpracowali z…

Pseudokibice Ruchu! Szok! Podczas przypadkowej kwerendy stron, wpadłem na artykuł z gazety wyborczej o… „bandyckiej bojówce pseudokibiców Ruchu Chorzów”. Szok! Kilka razy sprawdziłem datę – materiał świeży z 22.12 tego roku.

W artykule sążnista informacja o przestępstwach dokonywanych przez „bandycką bojówkę pseudokibiców Ruchu Chorzów”. Opis, jak opis.

Ale dlaczego znów pojawia się teza, że tych sprawców, czy podejrzanych łączy cokolwiek z kibicowaniem? Dlaczego, na jakiej podstawie wyborcza przykleja stygmat „pseudo KIBICA” zwykłym przestępcom?

Jak to jest – Waszym zdaniem?

Z jednej strony mamy „akcję” Kibiców Ruchu w szpitalu dziecięcym… Poniżej film, popatrzcie!

Z drugiej strony takie informacje o PSEUDO kibicach…

Pseudokibice Ruchu

Moim zdaniem jest to świadoma manipulacja! Do tego dochodzi sprawa, która – faktycznie – jest fenomenem czyli współpraca tychże pseudo KIBICÓW z policjantami!

Czy zatem policjanci, którzy sprzedają się przestępcom to policjanci, czy PSEUDO policjanci?

Kilka cytatów z wspomnianego artykułu poniżej i jeszcze zapewnienie dla Szanownych Czytelników🙂 Jeśli dotykam papierowego wydania gazety – to tylko w rękawiczkach ochronnych, które potem spalam na podwórku. Jeśli czytam wydanie elektroniczne – to tylko w okularach, które potem dezynfekuję.

Poniżej cytaty:

„Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło gang założony przez członków bandyckiej bojówki pseudokibiców Ruchu Chorzów, z którymi współpracowali oficerowie CBŚP z Katowic. – Grupa działając metodą „na policjanta” zajmowała się wymuszeniami i oszustwami – twierdzi policja”

No i dalej czytamy…

„Wyglądało to tak: sprawcy typowali osoby majętne lub takie, które w przeszłości weszły w konflikt z prawem i dysponują dużą gotówką. Następnie udając policjantów wkraczali do ich domów, mieszkań lub firm. Posługiwali się przy tym sfałszowanym postanowieniem o przeszukaniu. – Robili dużo wrzasku, twierdzili, że szukają narkotyków. Podczas rewizji zabezpieczali jednak znalezione w przeszukiwanych obiektach pieniądze, na co zostawiali sfałszowane pokwitowania – mówi osoba znająca kulisy sprawy.”

Koniec cytatów🙂

Pomyślmy jeszcze raz. Kim jest PSEUDO kibic? Kim jest policjant działający na rzecz przestępców? Czy jest PSEUDO policjantem?

Jaka jest Wasza opinia? Napiszcie do nas w komentarzach.

Pozdrawiam!

Udostępnij!

Dodaj komentarz