Pseudokibice Ruchu współpracowali z policją! CBŚ wykryło gang!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Pseudokibice Ruchu współpracowali z…

Nowa kibolska wojna?

Pseudokibice Ruchu! Szok! Podczas przypadkowej kwerendy stron, wpadłem na artykuł z gazety wyborczej o… „bandyckiej bojówce pseudokibiców Ruchu Chorzów”. Szok! Kilka razy sprawdziłem datę – materiał świeży z 22.12 tego roku.

W artykule sążnista informacja o przestępstwach dokonywanych przez „bandycką bojówkę pseudokibiców Ruchu Chorzów”. Opis, jak opis.

Ale dlaczego znów pojawia się teza, że tych sprawców, czy podejrzanych łączy cokolwiek z kibicowaniem? Dlaczego, na jakiej podstawie wyborcza przykleja stygmat „pseudo KIBICA” zwykłym przestępcom?

Jak to jest – Waszym zdaniem?

Z jednej strony mamy „akcję” Kibiców Ruchu w szpitalu dziecięcym… Poniżej film, popatrzcie!

Z drugiej strony takie informacje o PSEUDO kibicach…

Pseudokibice Ruchu

Moim zdaniem jest to świadoma manipulacja! Do tego dochodzi sprawa, która – faktycznie – jest fenomenem czyli współpraca tychże pseudo KIBICÓW z policjantami!

Czy zatem policjanci, którzy sprzedają się przestępcom to policjanci, czy PSEUDO policjanci?

Kilka cytatów z wspomnianego artykułu poniżej i jeszcze zapewnienie dla Szanownych Czytelników🙂 Jeśli dotykam papierowego wydania gazety – to tylko w rękawiczkach ochronnych, które potem spalam na podwórku. Jeśli czytam wydanie elektroniczne – to tylko w okularach, które potem dezynfekuję.

Poniżej cytaty:

„Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło gang założony przez członków bandyckiej bojówki pseudokibiców Ruchu Chorzów, z którymi współpracowali oficerowie CBŚP z Katowic. – Grupa działając metodą „na policjanta” zajmowała się wymuszeniami i oszustwami – twierdzi policja”

No i dalej czytamy…

„Wyglądało to tak: sprawcy typowali osoby majętne lub takie, które w przeszłości weszły w konflikt z prawem i dysponują dużą gotówką. Następnie udając policjantów wkraczali do ich domów, mieszkań lub firm. Posługiwali się przy tym sfałszowanym postanowieniem o przeszukaniu. – Robili dużo wrzasku, twierdzili, że szukają narkotyków. Podczas rewizji zabezpieczali jednak znalezione w przeszukiwanych obiektach pieniądze, na co zostawiali sfałszowane pokwitowania – mówi osoba znająca kulisy sprawy.”

Koniec cytatów🙂

Pomyślmy jeszcze raz. Kim jest PSEUDO kibic? Kim jest policjant działający na rzecz przestępców? Czy jest PSEUDO policjantem?

Jaka jest Wasza opinia? Napiszcie do nas w komentarzach.

Pozdrawiam!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij