Polski kierowca walczył do końca!

Z ostatniej chwili za niezalezna.pl 21.12.2016 ok. 11:35

Amis A. – 24-latek z Tunezji – stał prawdopodobnie za zamachem w Berlinie. Jego dokumenty znaleziono w porwanej ciężarówce, która wjechała w targ świąteczny. Prawdopodobnie wypadły podczas szarpaniny z polskim kierowcą Łukaszem Urbanem. Co więcej, śledczy podejrzewają, że terrorysta został raniony przez Polaka, który do ostatniej chwili próbował udaremnić zamach.

Polski kierowca walczył do końca! Łukasz Urban, polski kierowca ciężarówki walczył do końca z terrorystą, który wjechał w ludzi podczas jarmarku świątecznego w Berlinie!

Stwierdzono to podczas sekcji zwłok! Polak – Łukasz Urban do końca walczył! Został zamordowany bestialsko przez terrorystę, gdy ciężarówka już wjeżdżała na teren jarmarku.

Dostał kilka ciosów nożem.

Polska krew w Berlinie!

Pamiętajmy o nim! Pamiętajmy o Łukaszu!

Polscy kierowcy ciężarówek uczcili pamięć zamordowanego w Berlinie kolegi. 37-letni mężczyzna został zastrzelony, a TIR, którym jeździł porwany i wykorzystany do zamachu na bożonarodzeniowy jarmark.

źródło: niezalezna.pl / wRealu24.pl

Związana z dżihadystami agencja prasowa Amak poinformowała wczoraj, że Państwo Islamskie przyznało się do zamachu w Berlinie. Żołnierz Państwa Islamskiego przeprowadził operację w Berlinie w odpowiedzi na wezwania do ataków na obywateli krajów międzynarodowej koalicji walczącej z ISIS – głosi oświadczenie propagandowej agencji.

Udostępnij!

Dodaj komentarz