Bokser Legii ciężko pobity w Szczecinie! Ciężko ranny leży w szpitalu
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Bokser Legii ciężko pobity w Szczecinie!

Bokser Legii ciężko pobity w Szczecinie!

Z ostatniej chwili:

Cytowaliśmy za lokalnymi mediami, że „czarnoskóry bokser związany z Legią Warszawa. Teraz wiadomo więcej. Czarnoskóry bokser to Patryk Filipowski. Na ile jest „związany z Legią”… nie ma potwierdzenia. Na pewno na ostatnich zawodach walczył w barwach Olimpia Szczecin. Na bokser.org podają, że walczy o życie, inne media mówią o „obrażeniach”.

Jeśli tylko dowiemy się więcej, damy znać.

Bokser Legii ciężko pobity w Szczecinie!

Kto go pobił?

W jednym ze szczecińskich klubów zaatakowano Patryka F. Patryk F. – zawodnik, pięściarz związany z Legią Warszawa. Ma nieco ciemniejszy kolor skóry, niż większość z nas tutaj. Dlatego pewno wyzywano go:

>Ty czarnuchu!<<

Napastnikami była grupa ludzi. Pierwszego znokautował, a potem dostał…

Siekierą w plecy!

Ciężko ranny bokser leży w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej. Jest tam też jeden z napastników, który otrzymał przypadkowy cios siekierą od swojego kompana.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij