Materla jest niewinny!

Kolejny głos w sprawie bandyckiego zatrzymania i absurdalnych zarzutów wobec zawodnika MMA – Michała Materli. Wypowiadali się już „włodarze” KSW, Mamed Chalidow i obrońca Michała. Teraz głos zabierają zawodnicy Berserker’s Team – klubu Michała.

Berserker’s Team murem za Michałem Materlą!

„Znamy go tylko z dobrej strony!”

Na łamach Głosu Szczecińskiego zatrzymanie Michała Materli skomentował Robert Siedziako członek Berserkers Team oraz organizator gal „Arena Berserkerów”.

Michał do winy się nie przyznaje, a jego adwokat twierdzi, że oskarżenia to absurd. Michał sam prosił, by nie zasłaniać mu oczu, by podawać jego pełne nazwisko, bo nie ma nic do ukrycia. My czekamy na wyjaśnienie tej sytuacji i wspieramy go oczywiście. Znamy go tylko z dobrej strony, jako przeambitnego sportowca. Nasz klub dalej działa, nic się nie zmieniło. Normalnie prowadzimy zajęcia z dorosłymi i dziećmi. Kiedy w piłce nożnej wyszła afera korupcyjna, w Polsce dalej grało się w piłkę. Nie sądzę, by sprawa Michała miała jakiś wpływ na nasz klub, czy na samo MMA.

Do tej pory nie zabierałem głosu w tej sprawie. Rzetelnie oddawaliśmy informacje i komentarze innych. Czas na moją opinię!

Skoro „działalność” przestępców trwała od 2008 roku i kosztowała skarb państwa ileś tam kasy – to całą to kasę de facto zajebała policja, pierdoląc się przez osiem lat z przemytnikami. Należy zapytać policji – czemu nie zamknęła tego przestępczego interesu od razu?

Dwa – siłowe wejście świadczy o tym, że policji bardziej zależy na spektaklach, a nie na prawdziwej skuteczności.

Wniosek trzeci – nasza policja jest do dupy. Mam na myśli – tylko i wyłącznie – kierownictwo. Zwykli policjanci robią to, co im nakazują robić.

Do tematu wrócimy.

Już raz miałem do czynienia z taką sprawą. Zawodnik siedział w areszcie. Siedział, siedział, siedział i wszyscy, no prawie wszyscy zaczęli odczuwać syndrom Kubisia Puchatka.

Im bardziej Puchatek znikał w lesie, tym bardziej go nie było – znacie to?

Im dłużej zatrzymany będzie siedział – tym bardziej wszyscy uwierzą, że jest winny.

Nie wolno nam na to pozwolić!

Skoro już pierdolili się z tematem osiem lat – to niech teraz załatwią sprawę w tydzień. Inaczej wyjdzie na to, że chcą tylko gnoić ludzi!

Udostępnij!

Dodaj komentarz