Agresywny Kibol Wisły! Jak można poznać po zdjęciu, że jest agresywny?
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Agresywny Kibol Wisły!

Agresywny Kibol Wisły!

Agresywny Kibol Wisły – dziennikarz poznał… po zdjęciu, że ktoś jest „agresywny”.

Wisła klubem kiboli!

Sami nie wiemy – gani, czy chwali autor tekstu na stronie krknews.pl zamieszczonego dzisiaj. Tytuł: Wisła klubem kiboli!

A pod tym:

Na stadionie mogą chodzić, gdzie chcą!

No i dalej narzekania, cytujemy [cytat – kolorem]:

„Takie rzeczy nie powinny się zdarzać na meczu piłkarskim. Tym bardziej, jeśli jest to mecz podwyższonego ryzyka. Organizatorzy za nic jednak mają bezpieczeństwo i dopuszczają do sytuacji, w której mogło dojść do tragedii. A zagrożone było – uwaga – bezpieczeństwo piłkarzy przeciwnej drużyny.”

Agresywny Kibol Wisły!

Uwaga! Tajemniczy kibol!

„W takcie meczu ze schodków prowadzących na trybunę, na której siedzą najbardziej zagorzali kibice Białej Gwiazdy, zszedł, przez nikogo nie niepokojony, mężczyzna. Wielki chłop, w czarnej kurtce, w kapturze na głowie i… z pięściami gotowymi do bójki.

Zaczął wymachiwać w kierunku piłkarzy. Był od nich zaledwie kilka metrów. Reakcja ochroniarzy? Ani drgnęli. Ten, który stał najbliżej, wolał patrzeć w drugą stronę. Na drugim nagraniu widać jeszcze jednego podobnego typa, który wymachuje w stronę piłkarzy – spójrzcie w lewy róg ekranu”

Agresywny Kibol Wisły!

Ludzie, czego chcecie?

Nie wolno wymachiwać rękami? Jakaś paranoja! Czytamy dalej:

Oskarżenia!

„Odkąd Wisła ma nowego właściciela, czyli Towarzystwo Sportowe, na każdym meczu w okolicach boiska coraz częściej znajdują się przypadkowe osoby. To zwykli kibole, którzy wieszają sobie flagi itd i mają pełną swobodę w przemieszczaniu się po stadionie. Wystarczy, że podejdą do bramki, a ochroniarz szybko ich przepuszcza […] Ludzie rządzący klubem nie przyjmują krytyki i reagują choćby odebraniem akredytacji”

– mówi nam jeden z dziennikarzy, który regularnie chodzi na mecze Wisły. Boi się wystąpić pod nazwiskiem.

Rewelacja! Czytajcie!

„Tajemniczy kibole

Niestety nie dowiedzieliśmy się, jaką funkcję pełnili wymachujący rękami mężczyźni. Nie wiemy też kim jest osoba, która stoi tuż obok tego najbardziej agresywnego i która również zmierza w kierunku boiska. Obaj panowie nie mają ani znaczników ani identyfikatorów.”

Jak kurwa jego mać można poznać na zdjęciu, że ktoś jest agresywny?

Reasumując!

Media głównego nurtu chcą nas przerobić na gajowych! Chcą rodzinnej, kawiarnianej atmosfery na meczach, sektorów dla rodzin, kobiet, może dla kotów i psów też.

Obawiam się, że to im się uda. Także – śpieszmy się! To już niedługo!