Zawodnik KSW zatrzymany przez CBŚ!

Szokująca informacja z głosszczeciński24.pl oraz MMA.PL

Były mistrz federacji KSW i gwiazda polskiego MMA Michał M. zatrzymany przez CBŚ!

Wg informacji Głosu Szczecińskiego były mistrz federacji KSW, Michał M. został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Zawodnik został zatrzymany razem z 20 innymi osobami z trzech różnych województw.

Zatrzymanie Michała M. potwierdziło Centralne Biuro Śledcze Policji. Śledztwo, w które wmieszany jest zawodnik KSW prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

Na razie nie są znane szczegóły zatrzymania zawodnika KSW, a tym bardziej konsekwencje, jakie może ponieść.

Na razie policja nie ujawnia z jaką sprawą są związane zatrzymania.

„Potwierdzam zatrzymanie Michała M.”

– mówi kom. Agnieszka Hamelusz z Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak ustaliliśmy, śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu. We wtorek zatrzymano około 20 osób na terenie trzech województw. Dziś od rana zatrzymywani są przesłuchiwani przez prokuratora.

„Więcej informacji będziemy mogli podać po przeprowadzeniu przesłuchań”

– mówi prok. Magdalena Mazur-Prus z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Wśród zatrzymanych jest prawdopodobnie również obywatel Czeczeni, o którym od dawna mówiło się, że na terenie naszego województwa może prowadzić lewe interesy. Według naszych informacji policja dysponuje nagraniami z zatrzymania części osób, w tym miedzy innymi Michała M.

Michał M. to utytułowany zawodnik MMA, czyli mieszanych sztuk walki, były mistrz federacji KSW w wadze średniej. Menadżer Michała M. poinformował nas, że w najbliższym czasie prześle nam oświadczenie w sprawie zatrzymania jego podwładnego.

fota i info: MMA.PL

Udostępnij!

2 comments

Dodaj komentarz