Kibice zniszczyli pociąg! Kibice Legii oraz Zagłębia jadąc na mecz!
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibice zniszczyli pociąg!

Ulgi dla kibiców Śląska!

Kibice Legii Warszawa oraz Zagłębia Sosnowiec pojechali na mecz z Piastem Gliwice pociągiem. Nieco go uszkodzili. Raptem okna i drzwi.

Ponoć umowa z koleją była inna. Miał być inny pociąg i jazda w asyście policji.

Uszkodzone zostały drzwi i okna. Ponoć zastraszano też innych pasażerów, oraz kilku nie pozwolono wsiąść do pociągu.

Kolej przeprasza pasażerów, którzy nie załapali się na podróż.

Wniosek?

Chyba żyjemy w wolnym kraju i konstytucja gwarantuje nam wolność podróżowania:-)

Kolej wyjaśnia tak:

„Niestety, wbrew wcześniejszym uzgodnieniom z organizatorami, kibice trasę tam i z powrotem pokonali innymi pociągami. Jako przewoźnik nie byliśmy w stanie doraźnie zapewnić naszym pasażerom komfortowej podróży. W jednym z pociągów grupa kibiców uszkodziła m.in. elementy drzwi i okien oraz poważnie zakłócała spokój pozostałym pasażerom.”

Czyja wina?

„Niemożliwe było też wejście części podróżnych do pociągu. W kolejnych dniach będziemy wyjaśniać z policją przyczynę przejazdu kibiców o nieuzgodnionych z nami wcześniej godzinach oraz będziemy rozmawiać o możliwościach zapobiegania tego typu sytuacjom w przyszłości. Podkreślamy, że jako spółka nie godzimy się na takie zachowania grup kibiców, dlatego nie tylko będziemy wyjaśniać zdarzenie z policją, ale także zabezpieczyliśmy monitoring oraz powiadomimy policję o dewastacji pojazdu”

źródło: wyborcza.hhh:-)

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij