Boniek o Zielińskim! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Boniek o Zielińskim!

Boniek o Zielińskim!

Pan Szanowny Prezes PZPN – Zbigniew Boniek, którego wiele razy chwalimy (ostatnio) i tyleż razy krytykujemy (dawniej) – zabrał głos w sprawie dopingu, a nie powinien!

Kiedy już dla wielu stało się jasne, że Tomasz Zieliński i Adrian Zieliński zostali „złapani”…

Napisał na swoim profilu tak oto:

„Szczerze, czy można wygrać >ciężary< na IO bez koksu? Nie. Ale można nie dać się złapać. Tym razem się nie udało, taka prawda niestety”

Panie Szanowny Prezesie!

Pan jest oficjelem polskiego sportu! Pan jest beneficjentem sytuacji, w której piłkarze nie są badani tak często, jak ciężarowcy, ani w kraju, ani zagranicą. Nikt nie czeka, zacierając ręce, na wyniki badań Roberta Lewandowskiego!

Nikt, nawet się nie ośmieli zapytać – czy można biegać swobodnie po kilkanaście kilometrów w 90 minut trzy razy w tygodniu…

Jako oficjalny przedstawiciel dyscypliny sportu, nie powinien Pan głośno krytykować innych reprezentantów Polski i sportowców innej dyscypliny.

Nieoficjalnie, wśród znajomych, możecie sobie mówić, że „ciężarowcy to koksy”. Ciężarowcy – między sobą też mówią, że „piłkarze to pijaki i hazardziści”.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij