Bramkarz Dzikie Zwierze! Część 2

Bramkarz Dzikie Zwierze!

Kolejny film dodany.

To nie jest książka o piłce nożnej. To książka o tym, jak się trzeba n…ć na bramkach. Autor – Paweł Jóźwiak ma w grze na bramkach olbrzymie doświadczenie🙂

Widziałem walki Pawła na ringu i w oktagonie Mieszanych Sztuk Walki. Podziwiałem waleczność, przegląd sytuacji i spokój. Na pewno te cechy przydawały mu się w grze na bramkach🙂

No to jadziem! Oglądajcie jako pierwszy odcinek czwarty, bo w nim widać pewne konieczne obecnie, w dobie panowania tak zwanej „poprawności politycznej” zachowania. Zachowania potrzebne, gdy wszyscy, wszystko filmują telefonami i potem trudno się „wypierać”.

Gra bramkarza jest trudna i nerwowa, więc obejrzenie tego filmu pomoże Wam zrozumieć wiele sytuacji. Sytuacji po jednej i po drugiej stronie „boiska”.

Zapraszamy na odcinek pierwszy (znaczy czwarty🙂 a kolejne będą się pojawiać co kilka dni.

Jak zapowiadałem – nowy odcinek [5] atak z tyłu. Jak się obronić?

Paweł Jóźwiak wielokrotny Mistrz Europy w BJJ i mistrz Polski w BJJ i MMA.

Bramkarz Dzikie Zwierze!

Zapraszamy do zapoznania się i zakupu nowej książki Pawła Jóźwiaka pt:„Bramkarz Dzikie Zwierze”, w której zawarł swoją filozofię na temat sztuk walk oraz samoobrony. Książka jest okraszona autentycznymi sytuacjami z życia autora. Zdarzenia wesołe, prawdziwe a czasem niebezpieczne. Miasto to dżungla tylko prawdziwie dzikie zwierze może sobie poradzić. Sprawdźcie sami.

Polecamy szczególnie miłośnikom brazylijskiego jiu jitsu , krav maga i nie tylko. W książce tej będziecie mogli zapoznać się z fundamentalnymi zasadami Triarii Tactical Combat System.Do tej pory system ten był zarezerwowany do nauki tylko i wyłącznie wojska i policji. Od niedawna nauczana jest wersja cywilna.

film od: Polska Akademia Krav maga

Udostępnij!

Dodaj komentarz