Są rowery – będą narkotyki!

Pod zdjęciem jest napis – zagadka: „Liceum w Holandii, gimnazjum pod Sztokholmem? Nie, to tylko nieduża podstawówka w Gdańsku!” Na widok tego wpisu, można mieć tylko jedno skojarzenie:

„Najpierw rowery, potem narkotyki!”

Antypolska kampania rozkręca się w dwóch obszarach: fizycznym niszczeniu narodu (służba „zdrowia”) oraz zwalczaniem Wiary, Rodziny i Tradycji. Na rzecz sprawy zniszczenia Polski pracują entuzjaści, najemnicy i pożyteczni idioci. Wśród nich (pożytecznych idiotów) są: szemrana „społeczność” pod nazwą wielki przejazd rowerowy;

narkotyki

Organizatorem akcji, skazującej setki dzieci na śmierć lub kalectwo w wypadkach drogowych jest… Miasto Gdańsk! Gdańsk, który w powszechnej świadomości, równa się Westerplatte… Czy to celowe?

Finansowanie tej morderczej inicjatywy zapewnia projekt CycleCities i program (jakby spisany z Adolfa Hitlera) „współpracy międzyregionalnej” INTERREG IV C. Wszak to III Rzesza miała największe osiągnięcia we „współpracy międzyregionalnej”!

W gdańskich szkołach rusza kampania „Rowerowy Maj”

Ponad 5 tys. uczniów z 23 gdańskich podstawówek będzie zagrożone wypadkiem, śmiercią lub kalectwem, w kampanii „Rowerowy Maj”. Najbardziej poszkodowani uczniowie, klasy i szkoły wygrają atrakcyjne nagrody.

Szokujące jest to, że wśród patronów medialnych jest… Ogród Zoologiczny! Tak! Ten sam Ogród Zoologiczny Wybrzeża, który już przebiera nogami, żeby wzorem ZOO z Holandii – zabijać zwierzęta na oczach wycieczek przedszkolaków!

Temu wpisowi towarzyszą komentarze Lemingów:

Pierwszy: „Fajnie, że jakieś dzieciaki jeszcze chodzą piechotą, albo jeżdżą na rowerach do szkoły, a nie są wożone przez rodziców autami!”

Drugi: „Jest nadzieja!”

Te wpisy obrazują poglądy chorych na lewactwo lemingów. Powinno być tak:

Rodzicie (matka, ojciec lub oboje) mają dość czasu, żeby samochodem, komfortowo, odwieźć dziecko do szkoły! Jeszcze lepiej, jakby robili to sprawni, zdrowi i bogaci dziadek lub/i babcia! Ta sytuacja to wariant „rezerwowy”. Ideał powinien być taki: Tata idzie/jedzie do pracy (samochodem) a Matka (swoim, drugim w rodzinie) samochodem – odwozi i przywozi dziecko/dzieci z i do szkoły!

I do tego powinniśmy dążyć!

A nie do skazywania dzieci na samotną drogę do szkoły! Pod pozorem uczestnictwa we „współpracy międzyregionalnej w stylu Adolfa Hitlera”!

Kolejno:

Dziecko w wieku szkoły podstawowej – nie może być zostawione same nawet na sekundę! Inaczej stanie się ofiarą: pijanego kierowcy, złodzieja rowerów lub/i handlarza narkotyków, pedofila, dziennikarza TVN, gazety wyborczej lub innego zboczeńca!

Sponsorami nagród w tym antypolskim „programie” są (mam nadzieję) pożyteczni idioci, czyli firmy oferujące antyrodzinne imprezy dla dzieci: urodzinowe zabawy na przykład.

Urodziny powinno się obchodzić w Domu! Polskim Domu, z Rodziną i polskimi potrawami na stole!

A tak, neibsen bei: Hitlerjugend też szkolono w jeździe na rowerze…

Udostępnij!

26 comments

 1. Wiedziałem, że warto tu zaglądać. Nie wiem, jakie środki bierzesz, autorze, ale nigdy ich nie odstawiaj. Brawo!

 2. W zeszłym roku doszło do 4723 wypadków z udziałem rowerzystów. To ponad 70 więcej niż dwa lata wcześniej). 317 zginęło, a 4573 zostało rannych. Do 85 proc. wypadków dochodzi w terenie zabudowanym.

  1. A ilu pieszych zginęło? Może by zakazać chodzić. 🙂

   Ile Ty masz lat człowieku? Po tym, co przeczytałem, to dochodzę do wniosku, że jesteś geniuszem, bo ludzie w tym wieku chyba nie potrafią jeszcze pisać.

  2. Ale już zapomniałeś o tym, że z tych samych statystyk wynika, że winnymi tych wypadków są w większości KIEROWCY.
   Więc niech się głupole za kierownicą nauczą jeździć! Pozabierać im prawa jazdy albo nie wydawać ich tak łatwo. Nie każdy musi mieć prawo jazdy, to nie jest prawo człowieka ;).

   1. Prawo jazdy to przeżytek komunistyczny! Nie powinno ich w ogóle być! W normalnym świecie: dziecko uczy się chodzić od Matki, a potem syn uczy się prowadzić samochód od Ojca. I to Ojciec decyduje, kiedy syn może już jeździć samemu. Wtedy – nikomu, niczego nie trzeba dawać, ani odbierać.

     1. Dokładnie tak! Kobiety trzeba wozić samochodami. same nie powinny ich prowadzić bo robią to źle, poza nielicznymi wyjątkami (sorry R. N. wiem że jesteś wyjątkiem:-)

 3. „Czasem tak się serce rwie,

  do tych wielkich, pięknych rzeczy.

  Chciałoby się Bóg wie gdzie,

  a tu pospolitość skrzeczy…”

  Wyspiański „Wesele”

  1. Bardzo ładne i górnolotne nawiązanie . Jakież to niesamowicie piękne i zarazem smutne ,że osoba ,która jest w stanie co najmniej wygooglować sobie takiż cytat (ergo jest świadoma o jego istnieniu) ,głosi tak śmiesznie idiotyczne poglądy . Albo autor jest wyśmienitym trollem , albo co najmniej zabawnie ograniczonym człowiekiem. No ale tania sensacja się sprzedaje , ludzie komentują , like’i lecą , interes działa.

 4. koks kibole – dla których najważniejsze jest prawo pięści a także często życie wbrew 4,5,6,7,10 przykazaniu nie mają żadnej moralnej podstawy żeby pouczać kogokolwiek jak żyć czy co robić.
  Może jak popełnicie na sobie holokaust, tak by żaden KIBIC nie musiał się już was – KIBOLI (bandytów) wstydzić będzie w końcu w tym kraju lepiej!

  PS. Przestań łykać koks i odstaw siłownię, bo łączenie rowerów i narkotyków pokazuje, że masz już daleko zaburzoną ocenę rzeczywistości.
  PS2. Jeśli uważasz, że wszystko z Tobą spoko, to i tak zalecam przestać chodzić na siłownię i mecze – tam się schodzą tylko homosie. Zastanów się jaki normalny facet wybiera się w miejsce, gdzie nie ma laseczek, nie mówiąc już o stykaniu się z innymi mężczyznami spoconymi, nagimi torsami?
  PS3. Samochód jest wyrazem patologi, która zżera ten kraj. Przedszkole powinno być tak blisko, żebym mógł tam pójść pieszo lub pojechać rowerem z synem. Podobnie praca. Jeśli nie rozumiesz dlaczego używanie auta jest wbrew interesom Państwa i Narodu Polskiego to pomyśl kto produkuje auta i paliwo do nich. W tym kraju powinno być na tyle bezpieczne, by mój syn wraz z kolegami mogli spokojnie pójść do szkoły bez opieki dorosłego, by wracając z niej mógł pokopać piłkę. Dziecko trzeba kontrolować, ale trzeba mu też ufać. Twoja wizja wychowania dzieci w odcięciu od świata pod kloszem jest źródłem patologii, m.in. tych stadionowych. Tak jak zachowują się kibole na stadionach zachowują się samotne zwierzęta w klatkach.
  Pozdrawiam Kibola i życzę byś kiedyś poznał co to znaczy być prawdziwym Polakiem (nie takim z amerykańskich filmów). Sława Wielkiej Polsce!

  1. Odpowiem kolejno:
   Co do Kibiców i Kiboli – mylisz pojęcia i stosujesz nazewnictwo rodem z TVN.
   Zjawisko promocji rowerów i narkotyków łączę, bo tak właśnie jest w głupim kraju – Holandii. Powszechne rowery i narkotyki oraz inne dewiacje.
   Spędziłem wiele lat na siłowniach i na trybunach, i nie spotkałem ani jednego homosia.
   Piszesz – „Samochód jest wyrazem patologi, która zżera ten kraj. Jeśli nie rozumiesz dlaczego używanie auta jest wbrew interesom Państwa i Narodu Polskiego to pomyśl kto produkuje auta i paliwo do nich.” – tu nie trafiasz, bo kto produkuje rowery i jakie sieci handlowe je sprzedają?
   „Przedszkole powinno być tak blisko, żebym mógł tam pójść pieszo lub pojechać rowerem z synem. Podobnie praca. W tym kraju powinno być na tyle bezpieczne, by mój syn wraz z kolegami mogli spokojnie pójść do szkoły bez opieki dorosłego, by wracając z niej mógł pokopać piłkę.” – Pełna zgoda co do tego!
   „Dziecko trzeba kontrolować, ale trzeba mu też ufać. Twoja wizja wychowania dzieci w odcięciu od świata pod kloszem jest źródłem patologii, m. in. tych stadionowych.” – dzieci trzeba CHRONIĆ, co nie znaczy chować pod kloszem.
   W zachowaniu Kiboli na stadionach nie ma nic złego. To normalne wyładowanie agresji wobec rywali. Bez agresywnej młodzieży nie będziemy mieli skutecznego wojska ani policji. Bijatyki między osobami, które się na godzą – nie są niczym złym.
   Reasumując: w artykule chodziło mi głównie o to, że bierzemy przykład z Holandii.
   „Sława Wielkiej Polsce!” – o ile wiem, to pozdrowienie Ruchu / Obozu Narodowego, który jest mi bardzo bliski, więc powinniśmy się porozumieć w tych trudnych tematach.
   Sława Wielkiej Polsce!

 5. Co za pojeby piszą takie i podobne teksty? Czy kibole.pl to strona redagowana przez ludzi chorych psychicznie?
  Przecież to wszystko się kupy ani d… nie trzyma…

  1. Cienka pioseneczka. Pedofilska, wulgarna, czerwona i niebezpieczna! 9 milionów rowerów = 18 milionów p…w:-)! Albo i więcej, bo są tandemy:-)

  1. No i to jest już nieszczęście! Jeśli nie możesz sobie wyobrazić, że piszę prawdę, nie potrzebuję do tego narkotyków, że prawda jest taka jak ją opisuję. Jak bardzo ludzi w Polsce się indoktrynuje! Ktoś pisze, że po moich tekstach traci wiarę w demokrację… Jakby nie wiedział, że najwięksi zbrodniarze XX wieku doszli do władzy w wyniku demokratycznych wyborów. Opamiętajcie się!

Dodaj komentarz