„Lekko ranni” Kibice! Ranny kibic został Lotniczym Pogotowiem
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy „Lekko ranni” Kibice!

Gumowe kule uspokoiły kibiców!!!

Lekko ranni” – tak nazywają media polskojęzyczne stan kilku osób, do których policja strzelała gumowymi kulami na autostradzie A1.
Jak bardzo „lekko” ranni?

No to znalazłem na profilu Sektor prawa – oświadczenie…
Jak można kurwa jego ponura mamusia pisać „lekko ranny” w takiej sytuacji!

Oświadczenie

Działając z upoważnienia mojego Mocodawcy oraz Jego najbliższej Rodziny, wobec pojawiających się w różnych mediach i na portalach społecznościowych sprzecznych informacji, komunikuję, iż pan Łukasz w dniu 5 sierpnia 2017 roku został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, w stanie wówczas określanym jako ciężki, przetransportowany do szpitala, gdzie w znieczuleniu ogólnym przeszedł operację usunięcia gumowego pocisku z jamy postrzałowej szyi po stronie prawej. W chwili obecnej lekarz dyżurujący określa Jego stan jako stabilny. Przebywa jednak nadal na sali pooperacyjnej, na której zwraca się szczególną uwagę na monitorowanie stanu świadomości i podstawowych funkcji życiowych. Wobec faktu zastosowanie tracheotomii kontakt z panem Łukaszem jest znacznie utrudniony (nie mówi).
mecenas eM

Trzynaście gumowych kul! Kto wydał rozkaz? Dlaczego strzelali wysoko?

Czy może kula odbiła się od asfaltu?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij