Kibole pomagają Kibolowi!

Kibole Kolejorza pomagają legendarnemu Kibolowi i byłemu sponsorowi Lecha Poznań. Pisaliśmy o tym niedawno w artykule, w którym też cytowaliśmy bardzo ciekawy wywiad z Panem Henrykiem. Zapowiadaliśmy, że piłkarze Lecha zapowiedzieli pomoc dla byłego sponsora klubu.

Kibole Kolejorza pomagają – ile mogą. Piłkarze też. Oto relacja ze strony stadionowioprawcy.net

Legendarny kibic Kolejorza potrzebuje pomocy!

Ma problemy mieszkaniowe, które na razie udało się rozwiązać, ale zawsze przyda się każda pomoc finansowa.

Henryk Zakrzewicz to zagorzały kibic Lecha Poznań od wielu, wielu lat. Na przełomie lat 70-tych i 80-tych handlował tkaninami i odzieżą. W tamtych czasach był jednym z bogatszych poznaniaków, który na dodatek kibicował Kolejorzowi.

Wykładał własne pieniądze na naprawdę dobrych ponad 30 lat temu zawodników. Pomógł m.in. wykupić z Legii Warszawa słynnego Mirosława Okońskiego, który w stolicy odbywał służbę wojskową. To m.in. dzięki jego pieniądzom wyłożonym na transfery Kolejorz odnosił wielkie sukcesy na początku lat 80-tych.

Konieczna pomoc!

„Niestety zasłużony kibic od pewnego czasu zmaga się z problemami mieszkaniowymi. Nie ma rodziny i często nie ma się gdzie podziać. Niedawno pod swój dach wziął go jeden z kibiców. „Luluś” na dłuższą metę nie miałby jednak domu gdyby nie m.in. byli gracze Kolejorza. Błażej Telichowski, Damian Nawrocik oraz Bartosz Ślusarski założyli niedawno konto, na które zbierali pieniądze dla „Lulusia”. Na wynajęcie mieszkania i wyżywienie bardzo szybko zebrali prawie 5 tysięcy złotych.”

Udostępnij!

Dodaj komentarz