Starcie Kibiców Katowice

Starcie Kibiców w Katowicach!

Kibice GKS i Ruchu spotkali się w Katowicach przed Spodkiem. Mieli ze sobą parasolki i laski, i bardzo chcieli sobie porozmawiać🙂

W to spotkanie weszła policja i użyła gazu, armatek wodnych i pałek. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych.

Starcie Kibiców miało miejsce w sobotę wieczorem, przed Halą „Spodek”. Odbywała się w Spodku gala sztuk walki.

Policja informuje, że dzięki policji nic się nie stało…

Policja informuje:

Około godziny 17.30 pseudokibice GKS Katowice chcieli uniemożliwić fanom Ruchu Chorzów wejść na galę mieszanych sztuk walki, która odbywa się dziś Spodku w Katowicach. Kibole mieli ze sobą takie przedmioty, jak pałki, metalowe pręty, noże i inne niebezpieczne przedmioty.

Starca Kibiców!

Cała prawda!

Tymczasem na stronie stadionowioprawcy.net znajdujemy relację postronnego Kibica.

Wczoraj przed galą FEN, która odbyła się w katowickim Spodku czekała zgrabna ekipa GKS Katowice wraz z Górnikiem Zabrze. Koalicja czekała na kibiców Ruchu Chorzów, których spodziewali się ze względu na walkę ich brata po szalu Pawła Hadasa.

Koalicja GKS&KSG uzbrojona była w kije, butelki i pirotechniczne zabawki. Umiejscowili się pod wejściem na galę, przypadkowi ludzie nie wiedzieli co się dzieje, gdyż nie mogli wejść na galę. Mundurowi zjechali się w bardzo licznej grupie w tym dwie armatki policyjne.

Do bezpośredniego starcia obu grup nie doszło, kibice Ruchu maszerowali w kordonie otoczonym przez policję. Gdy tylko doszło do zbliżenia się dwóch wrogich koalicji w ruch poszły rakietnice i petardy. Wtedy do akcji wkroczyła armatka wodna. Po wszystkim kibice Niebieskich wraz z delegacją Wisły Kraków weszli do Spodka oglądać walkę ich kolegi.

UWAGA!

Dziś w niedzielę 16.10.2016 też mają miejsce starcia kibiców. Tym razem nie w Katowicach, ale w Łodzi i chodzi oczywiście o starcia kibiców… No sami wiecie. Więc zapraszamy do kolejnego artykułu na stronie Kibole.pl

Gala FEN to trzy pojedynki w formule K-1 i osiem w MMA. W Walce Wieczoru zmierzyli się Tomasz Sarara z dwukrotnym mistrzem Europy Dennisem Stolzenbachem (41-19-3).

Udostępnij!

Dodaj komentarz