Kibice Arki w muzeum!

Kibice Arki Gdynia poważnie traktują wyjazd na mecz z Koroną Kielce. Przeczytajcie dokładnie i – sami nie wiemy – jaja to, czy nie?

Cytujemy za wMeritum.pl

W najbliższą sobotę piłkarze Arki Gdynia zmierzą się w Kielcach z miejscową Koroną. Na mecz wybierają się oczywiście również kibice z Pomorza. Sęk w tym, że na miejscu będą dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki, chcąc umilić fanom czas oczekiwania na mecz, postanowiło wystosować nietypowe zapytanie do Pałacu Biskupów Krakowskich – Muzeum Narodowego w Kielcach.

Kibice w muzeum

SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z zapytaniem o możliwość grupowego zwiedzania Muzeum Narodowego. Kibice podkreślają, że pierwotnie mieli przyjechać do Kielc o godzinie 16:45, czyli ponad godzinę przed meczem, jednak zmiany wprowadzone przez policję sprawiły, że zjawią się na miejscu dwie godziny wcześniej. Fani chcą efektywnie wykorzystać ten czas i „zapoznać się z historią i dorobkiem kulturowym Kielc”.

Kibice Arki z bólem przyznają, że niestety nie mają czasu na dłuższe zwiedzanie, ale mimo to chcą udać się do muzeum. Wyrazili również nadzieję, iż ich grupą zaopiekują się profesjonalni przewodnicy. Oczekiwalibyśmy z Państwa strony opieki profesjonalnych przewodników dla grupy ok. 550-600 osób. Prosimy także o odpowiedź na pytanie czy jest możliwe zamówienie podobnej liczby obiadów w restauracji – piszą.

Kibice Arki i kara na klub!

Arka Gdynia pokazała się niedawno w stolicy na 1:3. Jednak odpalili race i na klub spadła kolejna już kara. Tym razem 10 tysięcy. Za Ruch zapłacono tylko siedem tysi.

Maciej Gostomski przed meczem z Arką w Kielcach:

Trochę znam ten zespół, gra ciekawy futbol i choć na wyjazdach idzie Arce gorzej niż u siebie, to w sobotę czeka nas trudna przeprawa. Mam jednak nadzieję, że poradzimy sobie i zdobędziemy kolejne punkty.

Udostępnij!

Dodaj komentarz