Kibice Arki w muzeum! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibice Arki w muzeum!

Kibice Arki pobici

Kibice Arki Gdynia poważnie traktują wyjazd na mecz z Koroną Kielce. Przeczytajcie dokładnie i – sami nie wiemy – jaja to, czy nie?

Cytujemy za wMeritum.pl

W najbliższą sobotę piłkarze Arki Gdynia zmierzą się w Kielcach z miejscową Koroną. Na mecz wybierają się oczywiście również kibice z Pomorza. Sęk w tym, że na miejscu będą dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki, chcąc umilić fanom czas oczekiwania na mecz, postanowiło wystosować nietypowe zapytanie do Pałacu Biskupów Krakowskich – Muzeum Narodowego w Kielcach.

Kibice w muzeum

SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z zapytaniem o możliwość grupowego zwiedzania Muzeum Narodowego. Kibice podkreślają, że pierwotnie mieli przyjechać do Kielc o godzinie 16:45, czyli ponad godzinę przed meczem, jednak zmiany wprowadzone przez policję sprawiły, że zjawią się na miejscu dwie godziny wcześniej. Fani chcą efektywnie wykorzystać ten czas i „zapoznać się z historią i dorobkiem kulturowym Kielc”.

Kibice Arki z bólem przyznają, że niestety nie mają czasu na dłuższe zwiedzanie, ale mimo to chcą udać się do muzeum. Wyrazili również nadzieję, iż ich grupą zaopiekują się profesjonalni przewodnicy. Oczekiwalibyśmy z Państwa strony opieki profesjonalnych przewodników dla grupy ok. 550-600 osób. Prosimy także o odpowiedź na pytanie czy jest możliwe zamówienie podobnej liczby obiadów w restauracji – piszą.

Kibice Arki i kara na klub!

Arka Gdynia pokazała się niedawno w stolicy na 1:3. Jednak odpalili race i na klub spadła kolejna już kara. Tym razem 10 tysięcy. Za Ruch zapłacono tylko siedem tysi.

Maciej Gostomski przed meczem z Arką w Kielcach:

Trochę znam ten zespół, gra ciekawy futbol i choć na wyjazdach idzie Arce gorzej niż u siebie, to w sobotę czeka nas trudna przeprawa. Mam jednak nadzieję, że poradzimy sobie i zdobędziemy kolejne punkty.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij