Okniński vs Ozdoba:-)

Mogę Mirasa słuchać bez końca, nawet bez tej panny obok🙂 Ważny jest akcent. Tak z okolic Grudziądza. Ale już od kilku lat typowe tony akcentu warszawskiego🙂

Ale te wzajemne polemiki to wuj! W 8. minucie Miras mówi kilka zdań o treningu MMA. Tego musicie posłuchać!

Mirek Okniński – oświadczenie w sprawie Dawida Ozdoby:

„Dawid Ozdoba to tchórz który udawał ze chce walczyć, żeby zrobić sobie promocje swojej książki. Próbował rozmawiać z Trybsonem, ale on nie chciał z nim w ogóle rozmawiać. Na koniec pisał ze może się bić z Trybsonem w 77 kg. Tchórz który zasłaniał się ze umowa nie jest taka jak trzeba. Wysłałem mu plakat do pokazania czy jak podpiszemy umowę może być, a on opublikował na swoim fb przed podpisaniem umowy, a jak wstawił plakat to zaczyna mi narzucać zmiany warunków umowy. Dawid Ozdoba to Tchórz i Pajac a teraz straszy mnie sądem.”

Dawid Ozdoba – oświadczenie w sprawie Mirka Oknińskiego:

Teraz moje oficjalne stanowisko co do walki z Trybsonem . Pan Okniński znany większości z „niepłacenia wynagrodzeń” za walki zaproponował mi 50 tysięcy za walkę z Trybsonem jeszcze przed podpisaniem umowy z nim. Kto by się nie zgodził ? Ale każdy mnie ostrzegał, że jest niewypłacalny i mnie oszuka. Ogłosił, że Trybson dla niego walczy i miałem się zgłosić jako jego przeciwnik- co zrobiłem. Potem propozycja zmieniła się na 60 tys płatne w biletach, które miałem sobie sprzedać na galę … Oczywiście wyśmiałem całą akcje i dałem swoje warunki – 2 miesiące zwlekał z podpisaniem umowy tłumacząc się remontem w domu i ogłosił moja walkę oficjalnie bez mojej zgody w mediach. Użył bezprawnie mojego wizerunku na plakat , który udostępnił w internecie. Nalegałem na podpisanie umowy i wreszcie dostałem 4 dni temu całkiem nowa umowę – była to skopiowana żywcem umowa federacji FEN tylko wstawione dane Pana Oknińskiego. Nie raczył nawet zamienić federacji … Napisał że albo ta umowa albo żadna. Istny cyrk na kółkach podobnie jak filmiki tego pana typu „rampampam”. .. i mowa o walce z Popkiem. Ciekawe co jeszcze wymyśli …? Może ogłosi że Anderson Silva będzie walczył na jego galach. A dziś wysłał mi wiadomość pasująca do NIEGO gdy ktoś mu nie psuje. Sorry za zamieszanie bo wróciłem do treningów po kontuzji i chętnie bym dał fajna sportowa walkę z Trybsonem . Jednak teraz ma to gdzieś. Jednak świat MMA nie myli się co do tego Pana!!!”

Udostępnij!

Dodaj komentarz