Wujem w poprzeczkę! fYlm!

Wujem w poprzeczkę!

Strącił wujem poprzeczkę – czyli patologie w Ryjo! Najpierw – Anna Grodzka!

Anna Grodzka w Ryjo!

Anna Grodzka w Ryjo nie byłaby dziwadłem i facetem bez wuja. Byłaby – UWAGA! – „interseksualnym” sportowcem! Sportowcom? Potwór językowy! Ale znów – UWAGA – jest ktoś inny, kto swej męskości nie zaprzeczy! To Hiroki Ogita, który podczas skoku o tyczce – strącił wujem poprzeczkę! Piękna sprawa!

Ale to jedyny normalny lub jeden z niewielu sportowców. Czas na dziwadła!

https://youtu.be/2ouczaFed78

„Interseksualny” stwór!

„Interseksualny” stwór! Biegacz? Biegaczka? On, ona, ono? Nieważne! Ważne, że poprawność polityczna kazała „odpowiednie rzeczy dać słowo”, czyli nazwać kobitę bez kobiecych „części” – interseksualną biegaczką! I to nie jest Anna Grodzka!

Caster Semenya i dwie inne biegaczki są – UWAGA! – przedstawicielkami (przedstawicielami) takiej nieczęstej choroby, na skutek której nie mają czegoś co kobita powinna mieć, a mają jajka! Bardzo dobrze, że biegają na 800 metrów a nie przez płotki, bo by sobie te jajka potłukły!

Wielu specjalistów uważa, że kobity z jajkami nie powinny biegać razem z kobietami bez jajek. Jest w tym dużo racji, ale ja posunąłbym się (przepraszam:-) jeszcze dalej.

Otóż w XIX wieku i jeszcze na początku XX – takie kobiety z brodą pokazywano w cyrku! A cyrk to przecież też jakaś forma igrzysk dla ludu pracującego miast i wsi!

Udostępnij!

Dodaj komentarz