Święta Wojna w Krakowie!

Święta Wojna w Krakowie, na oświadczenia, o minutę ciszy podczas derbów, po śmierci kardynała Franciszka Macharskiego.

Materiał od: Kibole24.pl

Kibice Wisły skupieni wokół SKWK wydali oświadczenie, w którym odnoszą się do przerwania minuty ciszy dla kardynała Macharskiego.

Kilka słów sprostowania odnośnie piątkowej sytuacji.

Kibice Białej Gwiazdy nie słyszeli komunikatu o minucie ciszy dla Franciszka Macharskiego. Nikt z obecnych na sektorze osób nie miał zamiaru ubliżać pamięci wybitnego Polaka, a sytuacja wynikła zupełnie przypadkowo.

Kibole Cracovii nie pozostali dłużni i wydali oświadczenie na oświadczenie.

Jak wszyscy wiemy, kibicom GTS-u nikt nie dorówna pod względem propagandy, zakłamywania historii i częstotliwości wydawanych oświadczeń. Jednak chcielibyśmy kibicowskiej Polsce przedstawić parę faktów:

1. Wbrew zapowiedziom, kibice rzeki nie prowadzili tak żywiołowego dopingu, żeby nie słyszeć spikera informującego o minucie ciszy dla kardynała Macharskiego. Ba, przez większość meczu siedzieli cicho. Czekamy na kolejne oświadczenie – z informacją czy 750 pań „skończy swoją przygodę z GTS-em” – jak to ładnie ujęli przed meczem derbowym.

2. Oprócz problemów ze słuchem, muszą mieć również problemy ze wzrokiem. Na telebimach wyświetlone zostało zdjęcie Kardynała, a piłkarze stanęli w kole środkowym, co jednoznacznie każe sądzić, że będzie minuta ciszy.

Jak Wam nie wstyd?

Komentarz redakcji Kibole24.pl: Oby nowy trend panujący w środowisku na wydawanie oświadczeń nie nabrał na sile, gdyż pewne rzeczy są zbyt oczywiste na to, ażeby w jakikolwiek sposób oficjalnie je komentować.

Źródło: Kibole24.pl pozdrawiamy🙂

Udostępnij!

Dodaj komentarz