Legia dojedzie do Płocka? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Legia dojedzie do Płocka?

Legia dojedzie do Płocka?

Policja wnioskowała do klubów, do Ekstraklasy i telewizji o przełożenie dzisiejszego meczu, ale taki numer nie przejdzie. Kibice Wisły mają złość bo dziś w nocy zniszczono grafy. Policja się martwi…

Ponadto w Płocku wiele się dziś dzieje!

W ten weekend Płock jest stolicą muzyki elektronicznej, gdzie tysiące ludzi będzie bawić się na festiwalu Audioriver. Część policjantów została również oddelegowana do obstawiania Światowych Dni Młodzieży, więc może pojawić się problem, jak zabezpieczyć mecz piłkarski (stadion znajduje się po przeciwnej stronie miasta od miejsce festiwalu).

Kibice Legii mają jeszcze wyjazdowy zakaz, więc w Płocku OFICJALNIE pojawić się nie mogą. Lokalni fani nie pomogą wejść kibicom na stadion, bo w Płocku za Legią nikt nie przepada, a zapotrzebowanie na bilety i tak jest wystarczająco duże, więc dziś powinniśmy zobaczyć komplet publiczności. Klub i policja twierdzą, że nie dostali sygnału, że kibice z Warszawy starają się o zakup biletów, ale z naszych sprawdzonych informacji wynika coś zupełnie innego.

Sprzedaż biletów odbywała się tylko w wyznaczonych punktach, bez możliwości kupna biletu przez internet. Znamy jednak osoby z Warszawy, które taki bilet zakupiły i na stadionie na pewno się pojawią. Jak wiadomo na wcześniej wspomnianym festiwalu, duża część osób to również kibice z Warszawy, którzy mogą po prostu chcieć zjawić się pod stadionem z myślą, że i tak jakoś wejdą na obiekt.

źróło: zzapolowy.com

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij